Ostatni dzien promocji #viaplay w ktorej za caly rok bedzie trzeba wybulic 33.25 zl miesiecznie a od jutra cena skacze do 55 zl. Oczywiscie zachecam kazdego do bojkotowania tych oszustow i nie brania udzialu w tej szopce. Oczywiscie jak ktos sobie wezmie w promocji do pakietu c+ czy cos za jakies grosze to spoko. W innym wypadku placenie takiej sary to zart. #bojkot
#f1
#f1





















1. Spermiarz płaci internetowemu szonowi za filmiki w dobrej jakości
2. Użytkownik viaplay płaci żeby móc obejrzeć mecz, który nie działa, ale przynajmniej w 720p
#ankieta #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #viaplay #mecz
Z kogo większa beka?