Rozstrzygnijmy to raz na zawsze:
1. Spermiarz płaci internetowemu szonowi za filmiki w dobrej jakości
2. Użytkownik viaplay płaci żeby móc obejrzeć mecz, który nie działa, ale przynajmniej w 720p

#ankieta #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #viaplay #mecz

Z kogo większa beka?

  • Ze spermiarza 43.1% (25)
  • Z użytkownika viaplay 56.9% (33)

Oddanych głosów: 58

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatni dzien promocji #viaplay w ktorej za caly rok bedzie trzeba wybulic 33.25 zl miesiecznie a od jutra cena skacze do 55 zl. Oczywiscie zachecam kazdego do bojkotowania tych oszustow i nie brania udzialu w tej szopce. Oczywiscie jak ktos sobie wezmie w promocji do pakietu c+ czy cos za jakies grosze to spoko. W innym wypadku placenie takiej sary to zart. #bojkot
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@handsomejack: bez przesady, są dużo gorsi a on dopiero zaczyna. Jakby tak każdego osadzać na początku pracy to nawet Szpakowski by nie komentował. Przypomnij sobie jak komentuje Mila, Juskowiak i jakiś typ komentujący pierwszą ligę z wadą wymowy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Skąd taka wysoka ocena serialu Most nad Sundem?
Jestem przy 3 odcinku. Tyle uproszczeń, błędów, głupich zachowań bohaterów, nieadekwatnej gry aktorów do sytuacji dawno nie widziałem w jakiejś produkcji. Jest sens do kontynuować? ,

#mostnadsundem #seriale #viaplay
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no sra a co


@jestem_legenda: No to jest sens kontynuować.

Zadałeś pytanie na które odpowiedź jest oczywista, więc zadałem analogiczne.
Myślałem, że skoro oglądasz skandynawskie kryminały to wydedukujesz...
  • Odpowiedz