Potrzebuję pomocy w wyborze sprzętu. Miałem jakiś rok temu Aegis Solo i było ok ale oddałem. Miałem przerwę w #vape i teraz szukam jakiegoś fajka do ok 300 zł. Co polecacie?
#vape #vapenation #epapierosy #kiciochpyta
#vape #vapenation #epapierosy #kiciochpyta


























#epapierosy #epapieros #vape #vapenation