Mam problem mój drag x pro gdy jest włączony sam się aktywuje, grzałka w dziwny sposób sama zaczyna się grzać. Jedyna możliwość żeby to powstrzymać to wyłączenie go lub gdy sam przestaje to robić, nie zauważyłem żadnej regularności w tym i nie wiem co może być powodem. Przycisk nie wydaje się jakby wpadała w obudowę miał ktoś podobny problem?
#epapierosy #epapieros #vape #vapenation
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#waporyzacja #vape #vapenation #pody

Czy możliwe że grzałka od nowości mogła być uszkodzona?
Używam niecały tydzień a już czuje jak się przypala i nie schodzi liquid praktycznie, przy poprzedniej grzałce smak jest dalej dobry i nic nie uczuć a z 3 tygodnie używam.

Grzałka którą używam to GeekVape G do Wenax Stylus
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie paliłem e-peta od czasu wprowadzenia akcyzy. Kiedyś brało się premixa i dwie buteleczki bazy, wszystko za 4 dyszki. Jak to teraz wygląda bez bawienia się w małego chemika albo ściągania bazy z nikotyną przez granicę? Ma ktoś namiary na gotowe bazy z nikotyną?

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dostałem od teściowej pacjenta VooPoo Drag S PRO. Fajka przeciekała ale to już załatwiłem. Wystarczyło nie zalewać do pełna. Teraz mamy inny problem. Papieros działa normalnie po czym sam z siebie zaczyna sobie odpalać. Tak jak by robił sobie małe zaciągi. W internecie nazywa się to auto puff/firing. Miał ktoś taki problem i wie jak to naprawić?

#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #epapierosy #epapieros
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niedawno się przesiadłem z tanku Smoka (TFV8) na Zeusa i teraz muszę wymieniać grzałę co dwa tygodnie, lub częściej (smok dawał radę miesiąc)

Jestem ciekaw jak długo dają radę wasze sprzęty, No i fajnie by było gdybyście napisali z czego korzystacie.
Już się zastanawiam nad innym tankiem¯\_(ツ)_/¯

#epapierosy #epapieros #vape #vapenation
Ziombello - Niedawno się przesiadłem z tanku Smoka (TFV8) na Zeusa i teraz muszę wymi...

źródło: comment_1658911108qv4PesxRJAK9KmpT7rCeMm.jpg

Pobierz

Wymieniam grzałkę:

  • Co tydzień 5.1% (2)
  • Co dwa tygodnie 7.7% (3)
  • Co trzy tygodnie lub rzadziej 87.2% (34)

Oddanych głosów: 39

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ziombello: jak złapiesz wprawy to założenie grzałki to dosłownie 2 minuty roboty, a wymiana waty jeszcze mniej. Trochę poćwiczyć trzeba, ale cenowo to wychodzi znacznie lepiej, bo zestawy grzałek, których ja używam to jakieś 30-40 zeta za bodaj 15 sztuk, a paczka waty, która starcza na dłuuuugo to 30.
  • Odpowiedz