#ufc 19-19 Raczej, fajna waleczka w stójce w stylu Muay Thai
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Enigmameister
- 0
robert-b88
via Wykop- 1
@Enigmameister: brawo sedzia wczesniej juz bylo palec w oko 2 razy sie siatki trzymal i teraz znow palec

montezuma71
via Wykop- 1
@Enigmameister: maderos powinien wygrac....
#ufc Bardzo równa runda, pytanie czy ilość ciosów czy obrażenia, 50/50
#ufc dobra Panowie jak typujecie Gamera ?? Fajnie by bylo 2 runda jakies poddanie najlepiej
@robert-b88: 29-28 Decyzja
@robert-b88: Gamrot dzwignia na reke w 2 rundzie
#ufc Luque klasycznie poddanie D'arce
Gastelum vs Luque druga walka z karty przedwstępnej? Wtf? #ufc
#ufc w koncu odejmuja pkt za palce w oczy
@Enigmameister: siemka, nie moglo cie zabraknac jak co sobote, walka ladna byla, ten ziomal ze screena byl ponoc lany przez ruchale w att xD
Będą powtórki rano na mmacore? Jak nie to gdzie szukać? #ufc
#ufc #mma Ok zaczynamy te przedstawienie, proszę się wygodnie rozsiąść, zabrać przekąski, paluszki czy co tam pod ręką i jedziemy
(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
https://streamed.pk/watch/ufc-327-proch-zka-vs-ulberg-2429047/admin/1
(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
https://streamed.pk/watch/ufc-327-proch-zka-vs-ulberg-2429047/admin/1
źródło: image
Pobierz#ufc Świetny występ Rzepeckiego na WOW, mimo braku skończenia pokazał że ma wybitne cardio (rare event u polaków), następny przystanek ufc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
Oglądałem dziś gale Oktagon MMA która leci w sumie do teraz. I do jasnej cholery xD kto to komentuje. Jak ktoś narzeka na komentarz Juras vs Janisz to tutaj zastanawiam się co autor ma na myśli albo co zamierza zrobić. W jednej chwili próbuje faworyzować Polaków po to by zaraz wbić im szpilkę by być obiektywnym? Czy cholera wie co. Przez co wychodzi taki smaczek jak walka Piwowarski vs Timo Feucht i
@Plecakowicz: W zastępstwie komentowali Filip Błachut i Tomasz Jeruszka, którzy prowadzą podcast Wiwisekcja MMA na YT, często robią transmisje na żywo, więc możesz ich tam o to bezpośrednio zapytać. :)
- 2
@DominiCanes: Kurcze przykra sprawa :( oby do nas wrocił!
@mikeorabo96: Bedzie dobrze. W koncu dziadka nam podniosa, wywala zapierdziana pieluche, obmyja i zwroca go nam (ง✿﹏✿)ง
Hej, może ktoś poratować linkiem do WOW mma? Chciałbym zobaczyć walkę Rzepeckiego, a stary dobry https://dlstreams.top/ nie działa mi :(
#mma #ufc #mma #ksw
#mma #ufc #mma #ksw
- 0
@figus102: Dziękuje dobry człowieku :)
Gdzie jutro można obejrzeć VOD gali panowie?
#ufc
#ufc
@myk-myk-myk: masz link na oktaagon ?
- 1
#ufc siema wysle ktos linka do ufc z gamerem i Oktagonu z Materla w szczecinie dam bliczka malego z gory dzieki
- 1
@PapusnyWonsiurek: mieszkam w niemczech i nie mam Polskiej Tv
- 0
nie mam vpn ktos poradzi jakie pobrac darmowego?











