bo się nie zaszczepiłem DOBROWOLNĄ szczepionką


@krabczy: Za którą producent nie bierze odpowiedzialności a wyniki badań nad nią utajnia na 55 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czego nie rozumiesz szurze. Nie ufasz nauce i naukofcom? xD
  • Odpowiedz
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pozbycie się takich uprzywilejowanych grup to główne wyzwanie stojące przed polskim społeczeństwem aby w Polsce zapanowała normalność.


@Smogulf: Aha, i niby na miejsce tych zlikwidowanych uprzywilejowanych grup nie wskoczą nowe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie wiem czy tak mieliście, ale ja na początku #tvpis do pewnego momentu oglądałem dla beki, ale pewnego dnia postanowiłem, że tego ścieku nie da się oglądać i przestałem, zdarzało mi się kilka razy włączyć jak szykowało się jakieś ostrzejsze wydanie, ale co do zasady zacząłem unikać.

Trochę inna historia była z #tvn. Przez kilka lat oglądałem Fakty związane z polityką, bo były w miarę obiektywne (oczywiście
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

że niedawno odwoływali się do wolności mediów, do praw obywatelskich, do prawa do informacji, a teraz wypięli się na znaczną część osób, które ich popierały, mając gdzieś ich prawa i wolności.


@niezdiagnozowany: stąd bierze się słowo leming ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Najlepsze i najważniejsze dla nas zwykłych ludzi, to to, że obroniliśmy przed zarazą partyjnej dezinformacji wolne media, zwłaszcza TVN.
To bardzo porządni ludzie i teraz odwdzięczają się nam jak mogą. Cieszę się, że mogę liczyć na ten bliski sercu chama przekaz i ze są jeszcze instytucje, które na pierwszym miejscu stawiają rzetelność, uczciwość i misję wspólnego społecznego dobra. Ta idea wolności i sprawiedliwości, którą niosą na ustach, to coś jak jezioro Śniardwy
KrolWlosowzNosa - Najlepsze i najważniejsze dla nas zwykłych ludzi, to to, że obronil...

źródło: comment_1639463093pNE9TPuedLBJq3qgk6dC0R.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@KrolWlosowzNosa: Kraśko od lat jeździł samochodem po odebraniu mu prawa jazdy. Ma głęboko w p-----e przepisy prawa. Teraz mówi, że przeprasza, chyba, za to że dał się złapać. Ale codziennie będzie szczuł w telewizji na tych co nie chcą przyjąć nieobowiązkowej szczepionki, będzie nazywał kretynami i zabójcami ludzi którzy nie chcą nosić szmaty na twarzy. Będzie nawoływał do tego żeby kelner w restauracji was legitymował. Mam już dość tych idiotycznych
  • Odpowiedz
Kraśko od lat jeździł samochodem po odebraniu mu prawa jazdy. Ma głęboko w p-----e przepisy prawa. Teraz mówi, że przeprasza, chyba, za to że dał się złapać. Ale codziennie będzie szczuł w telewizji na tych co nie chcą przyjąć nieobowiązkowej szczepionki, będzie nazywał kretynami i zabójcami ludzi którzy nie chcą nosić szmaty na twarzy. Będzie nawoływał do tego żeby kelner w restauracji was legitymował. Mam już dość tych idiotycznych obostrzeń i tej
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ludwikdrapichrust: w okresie od stycznia do paźniernika, 90% zgonów wypadło do końca kwietnia, podczas gry pod koniec kwietnia zasczepione było ledwo 7% procent. Równie dobrze można powiedzieć, że w 2020 100% zgonów to nieszczepieni.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tvn Czyli Krasko, który od 6 lat nie ma prawa jazdy dostał karę zakazu prowadzenia aut mechanicznych? Prawo w Polsce jest debilne:)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach