Wpis z mikrobloga

@bacaa90: A niby o co innego może chodzić jak nie o przestrzeganie prawa unijnego o mediach tylko z obszaru gospodarczego Europy?
I dlaczego zatem inne kraje bronią swoich mediów i nie pozwalają sobie wciskać zagranicznych kapitałów do siebie?
Polska jest i tak strasznie zamerykanizowana pod względem mediów.
@Anyper: No i ciągle o jednym. Kij, że patrzą władzy na ręce, transmitują jakieś "antyrządowe" demonstracje, kiedy tvp udaje, że nic się nie dzieje, a polsat to w ogóle kpina. Ojejku, boję się igiełki, czemu nikt mi nie pomoże xd Już nie mówiąc, że wolność od szczepionek nachodzi na wolność osób, które chciałyby np. nie umrzeć na covida, a przez szurów będą jeszcze tysiące odmian, bo wirus ma w kim się
@not_me
Nie boję się igiełki, byłem krew oddać wczoraj. Pomagam innym ile mogę a oni odwdzięczają mi się jakimiś zakazami. Po co mam się szczepić jak chorowałem już
@not_me: przecież szczepionka łagodzi przebieg koronawirusa, który czasem nawet nie ma żadnych objawów, a śmirertelność wśród młodych jest zerowa więc wystopuj z tą propagandą goju
@Xing77: bla bla bla. Twoja subiektywna opinia o robieniu komuś wody z mózgu, co tłumacząc z prawackiego na polski oznacza liberalną, a nie przaśno-konserwatywną i bogoojczyźnianą linię redakcji, nikogo nie interesuje. Nie żyjemy w kraju faszystowskim, mamy wolność słowa i każdy może sobie głosić poglądy jakie mu się podobają. Ograniczanie tego, na podstawie jakichś mętnych twierdzeń o robieniu "wody z mózgu", to żałosny przejaw obrzydliwego, faszystowskiego, azjatyckiego myślenia. Jakże typowe dla
@bacaa90: To nie jest tylko moja opinia, niestety.
I naprawdę, to, że ktoś popiera Lex TVN nie oznacza, że jest faszystą (co za argument, lol).

Ograniczanie tego, na podstawie jakichś mętnych twierdzeń o robieniu "wody z mózgu", to żałosny przejaw obrzydliwego, faszystowskiego, azjatyckiego myślenia. Jakże typowe dla psychokonerw.

I w drugą stronę, czyli to o czym wspomniałem względem Amerykanów. Mnie tam to ,,azjatyckie myślenie" pasuje bardziej niż pokrzyki rozchisteryzowanych Damianków.