Przypominam Miraskom, którzy znają się na dobrej muzyce, że jutro w #trojka odbędzie się 9. Polski Top Wszechczasów.

Obecność obowiązkowa, zwłaszcza Mirków z #wembley74, którzy mam nadzieję będą pozdrawiać prowadzących:

Marek Niedźwiecki (godz. 9-12),
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Saute: Nie przenoście dyskusji na mirkoczat (,)

Sporo osób, w tym ja, będziemy w podróży, a nie każdemu telefon odpali czat, a wpisy na mirko był jednak fajniejsze niż suche wiadomości na czacie.

W sumie, tak czy siak będę spamował mirko, ale bądźcie też ze mną, nie migrujcie nigdzie indziej
  • Odpowiedz
Zapowiadana promocja w Onepressie (wg zapowiedzi wczoraj miała się skończyć) w końcu się zaczęła. Możemy kupić obecnie wybrane #ksiazki 20% taniej w postaci druku, 40% taniej w postaci #ebook - a. Dużą część pozycji stanowia wszelkiego rodzaju poradniki, ale nie tylko, znajdziemy tam inne pozycje. Przykładem mogą byc książki znanych z anteny radia #trojka dziennikarzy:
Marek Brzeziński Kulisy Kulinarnej Akademii druk za 31,92zł, e-book za 19,19zł
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RomeYY: Tak, od razu na kill'em all, II bdb., a i III po parokrotnym przesłuchaniu mnie do siebie przekonuje, dużo lepszy moim zdaniem niż większość najnowszej muzy puszczanej w Trójce ;)
@marek_antoniusz: Zapodałeś "Intrudera"? Bo filmik już się nie wyświetla na youtubie.
  • Odpowiedz
Zasada trójpodziału władzy jest jakimś idolem, a przecież nie musi być koniecznie respektowana


@Precypitat: PiS głosi totalitaryzm już jawnie? I to polityk partii, która sobie nauczaniem JP2 ciągle gębę wyciera. "Leon XIII wiedział, że do zapewnienia normalnego rozwoju ludzkich działań, zarówno duchowych, jak i materialnych, jedne i drugie bowiem są niezbędne, konieczna jest zdrowa teoria Państwa. Dlatego w jednym z punktów encykliki Rerum novarum przedstawia on organizację społeczeństwa opartą na
  • Odpowiedz
@lowca_twoich_starych: A warto. Profesor UKSW Zbigniew Stawrowski opowiada sie za totalitaryzmem i głosi treści jawnie sprzeczne z nauką społeczną Kościoła Katolickiego. (JP2 w szczególności - swoja drogą polecam lekturę encykliki Centesimus Annus, to nie był głupi facet).
  • Odpowiedz
Świat biurowy potrafi być lepszy.
Dziś nie ma w pracy dwóch świergoczących #rozowepaski, konfident-burak-gwiazda-ktora-ma-plecy-u-samego-prezydenta pojechał w świat i w końcu w tej błogiej ciszy, której nie zakłóca już bełkot słowny i muzyczny RMF FM i innych tępych radiowych badziewi, można odpocząć przy ukochanej Trójce i w spokoju skupić się na robocie.
A na dodatek piątek, piąteczek, piątunio tuż przed długim weekendem! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra, do dziś (29.04) do godziny 12:00 można głosować na Polski Top Wszech Czasów!
TUTEJ!
Trójka poleciała w bambuko, bo nie dała możliwości zagłosowania na "Parostatek" Krzysztofa Krawczyka, ale jest "Trudno Tak", gdzie Krzysiu przyćmił swoimi zdolnościami samego Eminema.
Zachęcam gorąco do głosowania na ten utwór, oddajmy cesarzowi co cesarskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wykopefekt #muzyka #trojka #wembley74 #topwszechczasow
m.....w - Dobra, do dziś (29.04) do godziny 12:00 można głosować na Polski Top Wszech...

źródło: comment_OEYTSNLAFLkkX8e4Swb2KBE9HRxa4Bqs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach