@marsellus1: już ostatni album był jakiś nierówny.. i raczej słuchałem czekając na fajny kawałem (jeszcze ze 2-3 fajne były) Dlatego perełka.

Poprzednie płyty podchodzą mi znacznie bardziej.

Powiem więcej.. bez 100th window nie potrafię biegać ;-) Ma idealne tempo i się nie nudzi.

@sirrek: nie mówię, że zespół się skończył ale ocenię po owocach. Ciężko być legendą i nowatorem jednocześnie. I chyba tego drugiego nie oczekuję.
  • Odpowiedz
Otóż od lat korci mnie pokusa

I dziś nareszcie uwaga!

Zakładam koło przyjaciół skrzyni biegów czerwonego ikarusa

#
KBR_ - Otóż od lat korci mnie pokusa

I dziś nareszcie uwaga!

Zakładam koło przyjaci...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiciochpyta #austria #triphop

Mirki. Może ktoś z Was bywa w okolicach listopada/grudnia w Tyrolu(Innsbruck), a dokładnie w Neustift przy lodowcu Stubai i mógłby zaproponować jakąś aktywną formę spędzania czasu? Jakieś sporty ekstremalne? Jedziemy z ludźmi z pracy, około 12 mężczyzn i szukamy ciekawych sposób na spędzenie tych 3 dni.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wrzucasz zbyt dużo, i za bardzo zróżnicowanej treści, aby mirki mogły to dobrze odebrać.

Poważnie, zastanawiaj się bardziej co umieszczasz, dodaj czasem jakiś ciekawy opis. Np. skrócone info o artyście, o tym jak zaistniał itp.

Filtrowanie treści to podstawa.
  • Odpowiedz
O ile większość utworów Gramatika jest wg mnie dość specyficzna, ten jest normalny :)

Sirion - O ile większość utworów Gramatika jest wg mnie dość specyficzna, ten jest no...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach