Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
#tokio2020
Kończą się igrzyska. Dla nas dosyć szczęśliwie, lekkoatleci mocno dźwignęli nasz medalowy dorobek. Wszystko oczywiście zawdzięczamy rządowi PiSu, chciałbym im z tego miejsca podziękować, jesteście wspaniali, zrobiliście tyle dla sportu i dla wszystkich Polaków, że codziennie sram na różowo z radości.

Wracając do igrzysk - jestem trochę zawiedziony oprawą tych igrzysk. Japonia ma przebogatą kulturę, tradycję, sztukę, a Igrzyska, dekoracja, dżingle, grafiki... nie ma różnicy czy to Londyn czy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Paula_pi ceremonia była słaba, chyba najsłabsza z dotychczasowych jakie widziałem. Londyn to był sztos (choć pełny masonskich nawiązań).
  • Odpowiedz
Normalny wywiad Dzięciołowskiego, a wy się p-------------e do słownie do wszystkiego xD. Po prostu jesteście do niego uprzedzeni.
#tokio2020
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach