wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 2
Co powiecie na to? Bardzo ciekawie wygląda ta aukcja.
http://allegro.pl/lenovo-t420-i5-nvidia-1600x900-ssd-hdd-gw-a-i7096843294.html
#thinkpad #komputery #laptopy
http://allegro.pl/lenovo-t420-i5-nvidia-1600x900-ssd-hdd-gw-a-i7096843294.html
#thinkpad #komputery #laptopy
źródło: comment_sbzUnCXYLXTPzExoTc9164GP40mhm9wA.jpg
Pobierz- 3
@czikapu: zartuje mordo, nie bede potrzebowal laptopa bo sie chce niedlugo zabic
@RedBulik: wlasciciel T520 hir i bardzo sobie chwalę. Niedawno zamiast napedu wlozylem drugi dysk HDD (pod system mam SSD) i podwoiłem wartość RAMu (z 4 do 8GB) i hula aż miło. Minus? Zablokowany BIOS ale to juz wina moja bo nie zwrocilem na to uwagi kiedy byla pora i sprzedawcy-debila ktoremu jednak wybaczam bo cena za ktora nabylem laptopa byla naprawde spoko. Jedyna realna dla mnie wada jest waga ok.
- 1
Czy z tym będzie wszystko w porządku? Trochę taniawo się wydaje.
http://allegro.pl/laptop-ibm-lenovo-x200-core2-4-8ghz-4gb-ram-kamera-i6402677552.html
#thinkpad #komputery #laptopy
http://allegro.pl/laptop-ibm-lenovo-x200-core2-4-8ghz-4gb-ram-kamera-i6402677552.html
#thinkpad #komputery #laptopy
@RedBulik: Szukaj/pytaj u it_broker na allegro, widzę że teraz ma nawet x240 w takich cenach jak niektórzy x220
@RedBulik: Chyba kilkanaście laptopów dla siebie i klientów, poza drogimi kosztami wysyłki to polecam, nie ma żadnych problemów z gwarancją i wysyła dokładnie ten sam model co jest na zdjęciach w aukcji
Nie ma to jak wywalenie zbędnego napędu DVD i wstawienie dysku 0,5 TB w jego miejsce. Tylko jeszcze niech 8GB RAM kit przyjdzie.
#thinkpad
#thinkpad
- 1
@motoinzyniere: No u mnie 8GB maksymalnie wchodzi na tym procku. Może kiedyś podmienie i5 520M jak znajde coś wyżej po taniości. Do internetów i wypoku styknie póki co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
U mnie kombinacja 120GB SSD + 500GB HDD
U mnie kombinacja 120GB SSD + 500GB HDD
- 0
@mango: Pogrzeb, pokombinuj. U mnie nic nie trzeba było (zresztą bym nie mógł, bo mam hasło permanentne po porzednim właścicielu) i bez tego działało
#thinkpad Czy 700zl za thinkpada x220 z ladowarka i stacja dokujaca to duzo? 128gb ssd, 4gb ram , i7
@weakra: bier a się nie pytej
@weakra: Czyli Carbon 2 gen lub 3 gen. Z tych dwóch fajniejszy jest 3 gen (czyli i7 5 gen.).
Do Carbonów nie masz standardowej stacji dokującej, tylko ten tzw. OneLink Pro Dock, jak na obrazku (najnowszy Carbon ma już mieć normalna stację). Niestety zwykle bywa dość problematyczny, np. odłącza monitory czy przestaje działać karta sieciowa. link
Różnica w wadze to ok. 200-300g (Carbon 3 gen 1,4 kg, T450s 1,6 kg,
Do Carbonów nie masz standardowej stacji dokującej, tylko ten tzw. OneLink Pro Dock, jak na obrazku (najnowszy Carbon ma już mieć normalna stację). Niestety zwykle bywa dość problematyczny, np. odłącza monitory czy przestaje działać karta sieciowa. link
Różnica w wadze to ok. 200-300g (Carbon 3 gen 1,4 kg, T450s 1,6 kg,
źródło: comment_rLsKrpZExohQjCVldYF09X533dTVrpYS.jpg
Pobierz@szczesliwa_patelnia: powinno wszystko byc. Na t61 i t430 wszystko bylo
@szczesliwa_patelnia: wszystko ruszy tylko czytnik liniii za pomocą tego poradnika tzeba zrobić https://wiki.archlinux.org/index.php/Fprint
- 15
- 4
@RedBulik: Look at my horse
@RedBulik: I'd just like to interject for moment. What you're refering to as Horse, is in fact, GNU/Horse, or as I've recently taken to calling it, GNU plus Horse. Linux is not an operating mammal unto itself, but rather another free component of a fully functioning GNU system made useful by the GNU corelibs, shell utilities and vital system components comprising a full OS as defined by POSIX.
- 3
@szczesliwa_patelnia: prawdę mówiąc pod linuxem to będzie Ci działało od razu. Używam właśnie x201 z fedorą na pokładzie i tak sobie mirko przewijam teraz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
Mirki, w starym #thinkpad matryca jest już słabo podświetlona. Kwestia wysłużonej świetlówki czy może być, że inwerter? Da się go jakoś łatwo pomierzyć, żeby to stwierdzić, czy raczej w ciemno kupować nową ccfl?
#elektronika #laptopy #informatyka #naprawalaptopow
#elektronika #laptopy #informatyka #naprawalaptopow
@wonsz_smieszek: możesz dla pewności podpiąć jakaś inna świetlówkę, ale podejrzewam ze Twoja obecna będzie dosyć czarna na końcach. Zwłaszcza ze to pewnie starszy albo intensywnie wykorzystywany lapek. No i oczywiście ostrożnie z wymiana bo te tasiemki to delikatne jak...
- 1
@Triak: tak, kilkuletni, ekran włączony przez kilkanaście godzin dziennie, stąd też podejrzewam świetlówkę. Dzięki za potwierdzenie :)
- 2
@saw3 miałem tak jak boot sequence zaczynał od lanu
- 1
@kostniczka zastanawiam się, czy mogłaby byc to wina baterii
- 1
@TenTemuATamtenTamtemu: na X61 z ssd śmiga system bez problemu, działa YT, jakieś podstawowe gry, office itp.
- 2
@szczesliwa_patelnia: Co robie na X32? Pisze, lurkuje, oglądam filmy z youtube (480p śmiga super, 720p czasami chrząknie, oczywiście nie w przeglądarce), zdarza mi się w coś pograć (ostatnio ogrywam Jazz'a Jacrabbit'a 2: The Lost Files, ale grałem też w między innymi Quake i OpenTTD). Oczywiście mam pare nowszych i mocniejszych ThinkPadów, ale czasem po prostu lubie posiedzieć z tym, jest fajnie mały.
Co do klawiatury - w X60/X61 była niezła,
Co do klawiatury - w X60/X61 była niezła,
- 7
#laptopy #ibm #thinkpad #retrogaming
#kupie IBM 240 (2609), 570 (2644) lub 600 (2645) z matrycą 800x600 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
570 oczywiście tylko ze stacją dokującą, 240 z napędem dyskietek
#kupie IBM 240 (2609), 570 (2644) lub 600 (2645) z matrycą 800x600 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
570 oczywiście tylko ze stacją dokującą, 240 z napędem dyskietek
źródło: comment_esZoQg6j66oHsynyQ9XfaZmrN1doH0eb.jpg
Pobierz- 0
Tak do wiadomości 640X480 byłoby idealną rozdziałką, ale znaleźć coś małego w rozsądnym stanie i czytelnym ekranem jest praktycznie niemożliwe : )
- 0
@Etykieta: Generalnie jak jest sprawny to wziąłbym go, zapłacę z góry za wysyłkę np paczkomatem - dogadamy się na PM : ) Zawsze to nowe doświadczenie sprawdzę ten legendarny model : )
- 1
@KebabWolowinaSosOstry:
bindsym XF86Launch1 exec "Pidgin" w konfigu i3, o lie dobrze pamiętam
konto usunięte via Android
- 2
- 0
@snowboarder chcialbym normalnie to mieć postawione
@Analizator: No tak, bo musisz na virtualboxie/vmware postawić OS X gdyż tylko z maczka zrobisz pendrive z clean instalatorem, z tego co wiem .iso na pendrive wgrywane z Windowsa są zwykłymi distro.
(Ofc tylko jedno distro jest w pewien sposób dobre - te które jest tworzone przez community na procesory AMD).
(Ofc tylko jedno distro jest w pewien sposób dobre - te które jest tworzone przez community na procesory AMD).
Halo mirki, mam pytanie co do baterii w thinkpadzie t420. Kupiłem go ponad pół roku temu z baterią 6600 mAh. Wg acpi bateria ma 57% fabrycznej pojemności i wytrzymuje mi ok 3,5h. Bateria jest oryginalna Lenovo z 2012. Chciałbym wiedzieć ile Wam wyciągają thinkpady na baterii i co byście mi doradzili, wymieniać czy nie?
#thinkpad #t420 #bateria #baterialaptop
#thinkpad #t420 #bateria #baterialaptop
- 3
Gdyby ktoś był chętny to sprzedam Lenovo ThinkPad W510:
Procesor: Intel Core i7 Q720 4 rdzenie/8 wątków
RAM: 8GB
NVIDIA Quadro FX 880M
System operacyjny: Windows 10 Pro 64-bitowy
Dysk: HDD 320GB
Procesor: Intel Core i7 Q720 4 rdzenie/8 wątków
RAM: 8GB
NVIDIA Quadro FX 880M
System operacyjny: Windows 10 Pro 64-bitowy
Dysk: HDD 320GB
@Dahald a to przepraszam
- 1




























Szukam baterii Lenovo 40Y6999 lub 40Y7001, mogą być padnięte ogniwa.
źródło: comment_MJnVWXqwIW8lNHjEfngon6cJ8ABk56O5.jpg
Pobierz