o co chodzi z tymi zadaniami że sie dzielą na drużyny, za każdym razem mogą być inne drużyny, kase zbierają razem dla wszystkich w tych zadaniach czy indywidualnie?
jedno i drugie wydaje sie głupie
#thetraitors
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#thetraitors Czy w TheTraitors zadania są potrzebne?

Czy w TheTfaitors zadania są potrzebne?

  • Tak, trzeba jakoś ustalić wysokość wygranej 17.2% (15)
  • Nie, przecież i tak nie ma żadnych sabotaży 40.2% (35)
  • Nie, równie dobrze mogliby randkować 42.5% (37)

Oddanych głosów: 87

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach