#thetraitors chyba jeszcze o tym nie rozmawialiśmy, ale... Jak myślicie, dlaczego produkcja wybrała Igora, Natalię i Łucję na pierwotnych zdrajców? Tak jak w pierwszej i drugiej edycji można było oprzeć się na kluczu (dobór zdrajców był identyczny jak ten w brytyjskiej wersji), tak tutaj TVN odszedł od utartych schematów (chyba by sytuacja Grzegorz, Tomek, Gosia się nie powtórzyła). No bo sytuacja wyglądałby zupełnie inaczej, gdyby zdrajcami zostali np. Piotr/Darek, Andrzej
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Desperat00:

myślę, że produkcja nie chciała ryzykować kolejnej sympatycznej, lojalnej i bystrej paczki zdrajców i dobrała ludzi kompletnie nie pasujących do siebie, z różnym temperamentem i "bez chemii". Igor tylko przebierał nogami, kogo by ze współzdrajców wrzucić pod pociąg. No i zdrajcom poszło fatalnie, co w efekcie doprowadziło do powstania niezatapialnego duo "The Great Pelikan" feat. Potato Queen
  • Odpowiedz
@Desperat00: Nie rozumiem czemu tak duża część ludzi uważa że Darek i Piotr byli by dobrymi zdrajcami. Rozumiem że mają zawody które są mocno oparte na analitycznym myśleniu, ale moim zdaniem to za mało jak na taki program. Tutaj musisz mieć jeszcze dobry kontakt z ludźmi, wzbudzać zaufanie/ być lubianym przez grupę ale nie być na tyle dominującą osobą aby nie wzbudzać podejrzeń. Zdrajcy z drugiego sezonu idealnie wpasowali się
  • Odpowiedz
#thetraitors ale Wojtek to momentami miał genialne posunięcia. Kiedy był najbardziej podejrzewany, wyjawił, że jest policjantem a nie ochroniarzem i ostatecznie pogrążył Łucję. Później wyrzucił Dorotę i dostał immunitet.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Desperat00: Nie wiem co w tym genialnego? Takie gadanie w kółko o tym, że żony by nie wyrzucił, a jeszcze wysprzęglenie się, że kłamał na temat zawodu i że przyszedł tu z żoną to śmierdziałoby mi na kilometr.
  • Odpowiedz
#thetraitors załóżmy, że gra toczy się inaczej i Igor i Natalia decydują się nie dobierać kolejnego zdrajcy po wygnaniu Łucji. Jak według was potoczyłby się sezon?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#thetraitors a co sądzicie o postaci Darka? Przed rozpoczęciem sezonu wiele osób mówiło, że szykuje się mocny gracz (w końcu analityk), a sam zainteresowany ostatecznie nie zdążył zbyt wiele pokazać...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Desperat00: na początku nie doceniałem Igora, właśnie za to granie pod siebie i wystawianie swoich sojuszników na celownik, ale okazało się, że chciał po prostu nam dostarczyć coś czego jeszcze w polskiej edycji nie było, czyli prawdziwie zdradzieckiego zdrajcę, niestety się nie udało, ale brawa za inicjatywę
  • Odpowiedz
  • 1
@stasiu84: wydaje mi się, że w odbiorze Igora ludziom przeszkodziła trochę poprzednia edycja - tam zdrajcy i ich niespotykana lojalność była fenomenem na skalę światową.
  • Odpowiedz

Komu najbardziej powinno się dołożyć karę za sugerowanie wyniku gry?

  • Dorocie za pokazywanie, że teraz jest przy kasie 46.2% (48)
  • Izie za komentarze typu „Jeszcze zobaczycie” 40.4% (42)
  • Pawłowi za zbieractwo na książkę/sugerowanie biedy 13.5% (14)

Oddanych głosów: 104

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#thetraitors wciąż nie rozumiem, co spowodowało, że Piotr (pokerzysta) w ogóle był podejrzany (zanim się przejęzyczył). Owszem, za dużo gadał, ale nie usłyszałem jakiegoś takiego konkretnego zdania, które by wpłynęło negatywnie na jego postrzeganie przez uczestników.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mag_999999: ktoś tu ładnie rozlożył to na czynniki pierwsze - osoby wygadane, polujące, mądre, są szybko eliminowane przez zdrajców. Wygadane, kontrowersyjne, pyskate - przez lojalnych na stole, chyba że mają mocny sojusz albo zasługi. Dlatego końcówka 3 sezonu była mało atrakcyjna, aczkolwiek na pewno widać i z 2 sezonu, że najdalej zachodzą głośne 3-4 osobowe sojusze oraz osoby milczące i ukryte.
  • Odpowiedz

Który gejowy ship jest najlepszy?

  • Mikołak pisatrz × Adam 13.0% (12)
  • Dawid × Maciej 57.6% (53)
  • Ighor x Snorlax 29.3% (27)

Oddanych głosów: 92

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najlepszy zdrajca w pierwszym sezonie to...

  • Olga 19.4% (21)
  • Alex 4.6% (5)
  • Monika 28.7% (31)
  • Piotr 3.7% (4)
  • Dominika 43.5% (47)

Oddanych głosów: 108

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach