Za każdym razem jak widzę tą reklamę #orange o ofercie dla młodych, gdzie w tle leci "The kids aren't alright" #theoffspring to taką trochę bekę mam, bo to jednak bardzo smutny utwór opowiadający o tym, jak to w dorosłym życiu nikt z dzieciaków sobie nie poradził i albo ćpa, albo się zaćpał, albo w najlepszym wypadku wychowuje gromadę dzieciaków.
#marketing #muzyka #punkrock
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#orange to ma jednak fachowy marketing...

Trafiłem na poniższą reklamę i oniemiałem. Reklamują usługę dla młodych, aktywnych, spontanicznych ludzi, świat stoi otworem, hehe, podejmuj swoje decyzje, wolność, radość... A w tle The Offspring - The Kids Aren't Alright.

SERIO??

Piosenka
jamtojest - #orange to ma jednak fachowy marketing...

Trafiłem na poniższą reklamę...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach