@mchmjszk:

Opłaca się dopłacać do ultimate?

Raczej nie. Dodałem do wpisu Gold i Ultimate tylko dlatego, że cały wpis jest o The Division 2.

Dużo osób gra
  • Odpowiedz
No chyba ich p------o. 120 zł za łatkę naprawiającą (miejmy nadzieję) niegrywalną i na dobrą sprawę martwą grę xD
#thedivision
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@r3ap3r: Ostatnio to mnie do bfa V nie ciągnęło kompletnie ale też nikt ze znajomych już nie gra to i samemu się nie chcę:P Także jak coś to BFV/BF3 pisz priv i można się ugadać na granie
  • Odpowiedz
@ludendorf musisz przejść grę i poziom rośnie wraz z kolejnymi punktami tej technicznej frakcji. Polecam się nie spieszyć bo kolejne poziomy inwazji to jest miód.
  • Odpowiedz
@Krs90: Bo 11 pazdziernika wchodzi update który wywraca itemy do góry nogami, a boostuje umiejetnosci. Nie ma co teraz grać bo i tak wszystko do wyrzucenia co dropniesz. Na Darkzone mało kto chodzi, bo się zwyczajnie nie opłaca.
  • Odpowiedz
Informacja dla chętnych osób posiadających niżej wymieniony sprzęt:

Karta graficzna Radeon™ RX Vega 64
Karta graficzna Radeon™ RX Vega 56
Karta graficzna Radeon™ RX 590
Karta graficzna Radeon™ RX 580
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach