Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Rozumiem, że awaryjnie internet przygotował już memy z Mokebe z Senegalu, jakby naszym powinęła się jutro noga? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #reprezentacja #polska #senegal #testoviron #mundial #mundial2018
#mecz #reprezentacja #polska #senegal #testoviron #mundial #mundial2018
konto usunięte via Android
- 21
@StraznikZawartosci jak sie naszym co ?
#!$%@? z tego tagu
#!$%@? z tego tagu
#testoviron mial racje kuhwa
polskie społeczeństwo jest #!$%@?, nawet na wykopie można poczytać o tym
ktoś lubi pograć 2-3 godziny dziennie ? Wydroślej, ile masz lat,
lubisz drony- hehe chłopczyk sie bedzie zabawkami bawil
wydaj swoje oszczednosci na gry planszowe albo niewiem
ktoś chleje browarka po pracy albo przed spaniem oglądając trudne sprawy w tv - normalka taka tradycja, piwko po pracy to świętość
albo chlanie może nie często ale chlanie do
polskie społeczeństwo jest #!$%@?, nawet na wykopie można poczytać o tym
ktoś lubi pograć 2-3 godziny dziennie ? Wydroślej, ile masz lat,
lubisz drony- hehe chłopczyk sie bedzie zabawkami bawil
wydaj swoje oszczednosci na gry planszowe albo niewiem
ktoś chleje browarka po pracy albo przed spaniem oglądając trudne sprawy w tv - normalka taka tradycja, piwko po pracy to świętość
albo chlanie może nie często ale chlanie do
- jaywalker
- SonyKrokiet
- przemax
- konto usunięte
- lubie-sernik
- +17 innych
@Kasahara: poka to biurka
co z nim takiego bylo ze az dupy popękały
co z nim takiego bylo ze az dupy popękały
- 3
@Haradrim: tylko spieprzyłem bo swoim iPhone X robiłem foto a na biurku SE żony i wyszło biednej, dodatkowo na drugiej fotce dałem dół biurka, gdzie w plandece na zamówienie zrobiono wzór z pac-manem. Oczywiście było
"omg macook book pro i imac 5 k - sprzęt dla debili, przepłaciłeś"
"omg switch za tę cenę miałbyć x-boxa" (lubię na nim pograć w przerwie od pracy lub srajac na kiblu)
"o boże dzieciak sobie
"omg macook book pro i imac 5 k - sprzęt dla debili, przepłaciłeś"
"omg switch za tę cenę miałbyć x-boxa" (lubię na nim pograć w przerwie od pracy lub srajac na kiblu)
"o boże dzieciak sobie
źródło: comment_JLC11uYANyvvPJzj2ZyBXUjgsGhujvdz.jpg
Pobierz- 13
@Migmus: To ten seba z opowieści o mokebe?
W nowej knajpie, w Chicago, zainstalowali, #!$%@?, mechanicznego barmana, nie? No i wiecie... Barman obsługiwał klientów, zabawiał ich, zagadywał ich w zależności od tego, jakie było ich IQ. No i przychodzi pierwszy klient i barman-robot się pyta: "Jakie jest twoje IQ?" No i klient mówi 160, nie? No to nalewa mu drinka, #!$%@?, robot i zaczyna z nim rozmawiać o fizyce, #!$%@?, teoretycznej, o ogólnej teorii względności, #!$%@?, o kwarkach i tak
- Freakz
- damist
- Wade94
- konto usunięte
- Reniferus
- +12 innych
- 4
wszystko ma swoje granice...
- 12
- 17
Kurła, jak myślicie - testo żyje? Niby wiadomo, że info o jego śmierci to fejk. Z drugiej nie ma o nim żadnych nowych wiadomości z ponad 5 lat. Przecież dzisiaj mieszkając nawet zza oceanem nie da się tak po prostu zniknąć przed armią autystycznych #!$%@?, przeceszujących kolektywnie internet 24 godziny na dobę. Tym bardziej, że wiadomo dokładnie gdzie prorok tworzył i jak ma na imię.
#testoviron #pytanie
#testoviron #pytanie
źródło: comment_8pctLSqR7ItBrGtEaNVHzsWuVQoCXM24.jpg
Pobierz- 69guziec
- M4711
- SaiGasai
- konto usunięte
- galaktyczny_pingwin
- +12 innych
konto usunięte via Android
- 14
@Iskaryota: Generalnie wiedział że przegiął gdy ktoś odkrył jego numer telefonu i zrobił słynny wywiad z Testo. Od tamtego czasu zluzował, bo wiedział że skoro anonimowi autyści z internetu mogli odkryć jego personalia, jakakolwiek władza może zrobić to równie łatwo. Uniknął kłopotu, swoje zrobił.
- konto usunięte
- Iskaryota
- mroz3
- ReaperPLL
- efceka
- +7 innych
Chciałbym mieć kiedyś takie hobby o którym mógłbym mówić innym ludziom z taką pasją jak Testo o mordowaniu noworodków
#testoviron #przegryw
#testoviron #przegryw

- lubie-sernik
- 2906518
- Freakz
- LajfIsBjutiful
- konto usunięte
- +3 innych
@RobieZdrowaKupke: możesz opowiadać tak jak on o noworodkach tylko że o normikach ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LajfIsBjutiful: w sumie dobry pomysł
Pamieta ktos nazwe filmu na ktorym Testoviron mowil ze dzis jest rocznica odkrycia jego danych? Pozniej zwyzywal jeszcze boga.
#testoviron
#testoviron
- 7

- 3
Hahaha ale zajebisty audiobook 6h https://www.youtube.com/watch?v=3iuSMCroBBo
6h szkalowania narodu polskiego!
I co dalej.
https://bzymbzymk.wordpress.com/2018/05/08/orion-i-kapella/
https://www.capellahotels.com/ Miejsce spotkania Kim- Trump
https://bzymbzymk.wordpress.com/2018/05/17/1232/ Edit:10
https://www.bankier.pl/forum/temat_i-co-znowu-nie-mialem-racji,27897349.html
https://bzymbzymk.wordpress.com/2018/05/14/14-maja-starcia-w-strefie-gazy-zgodnie-z-tym-co-napisalem-z-dokladnoscia-100-odnosnie-daty/
#testoviron
6h szkalowania narodu polskiego!
I co dalej.
https://bzymbzymk.wordpress.com/2018/05/08/orion-i-kapella/
https://www.capellahotels.com/ Miejsce spotkania Kim- Trump
https://bzymbzymk.wordpress.com/2018/05/17/1232/ Edit:10
https://www.bankier.pl/forum/temat_i-co-znowu-nie-mialem-racji,27897349.html
https://bzymbzymk.wordpress.com/2018/05/14/14-maja-starcia-w-strefie-gazy-zgodnie-z-tym-co-napisalem-z-dokladnoscia-100-odnosnie-daty/
#testoviron
Kto zrobił więcej dla Polaków?
- Jezus 4.2% (6)
- Testoviron 95.8% (136)
- 4
Czas rozpocząć maraton z testo #robakipolaki #testoviron
konto usunięte via Android
- 2
@Maupazlasu No i zajebiscie, dobrze spędzony czas
- 4
- 7
- 4
Znacie jakieś inne osoby, które szkalowały polaków (specjalnie małą). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gownowpis #szkalowanie #testoviron
#gownowpis #szkalowanie #testoviron
- 2
@sevor6: Tusk
konto usunięte via Android
- 1
@sevor6 JP2
- konto usunięte
- KaNaPa1
- konto usunięte
- ReaperPLL
- SonyKrokiet
- +2 innych
Co ten #gdansk ( ಠಠ)
Gdy sobie idziesz i widzisz #polak #nosaczsundajski zapraszającego na jedzenie ;;
Dodatkowo pytania rodziców:
"A co to za małpa"
"#otsochodzi, wytłumacz A nie się głupio śmiejesz"
Postanowiłem włączyć im #testoviron stwierdzili, że jaki debil, co lepsze dodali, by z takim do prokuratury iść ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
Gdy sobie idziesz i widzisz #polak #nosaczsundajski zapraszającego na jedzenie ;;
Dodatkowo pytania rodziców:
"A co to za małpa"
"#otsochodzi, wytłumacz A nie się głupio śmiejesz"
Postanowiłem włączyć im #testoviron stwierdzili, że jaki debil, co lepsze dodali, by z takim do prokuratury iść ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
źródło: comment_w1xu8urWz2l5VmbM1yge0XNuPEJ4h2d9.jpg
Pobierz- 4
Grunt to dobra reklama
- 3


















#testoviron
źródło: comment_tNVHtZHAF1cOmhO3WhwrTS7T0gQeYlI3.jpg
Pobierz