#testoviron mial racje kuhwa
polskie społeczeństwo jest #!$%@?, nawet na wykopie można poczytać o tym
ktoś lubi pograć 2-3 godziny dziennie ? Wydroślej, ile masz lat,
lubisz drony- hehe chłopczyk sie bedzie zabawkami bawil
wydaj swoje oszczednosci na gry planszowe albo niewiem

ktoś chleje browarka po pracy albo przed spaniem oglądając trudne sprawy w tv - normalka taka tradycja, piwko po pracy to świętość
albo chlanie może nie często ale chlanie do
@Haradrim: tylko spieprzyłem bo swoim iPhone X robiłem foto a na biurku SE żony i wyszło biednej, dodatkowo na drugiej fotce dałem dół biurka, gdzie w plandece na zamówienie zrobiono wzór z pac-manem. Oczywiście było

"omg macook book pro i imac 5 k - sprzęt dla debili, przepłaciłeś"
"omg switch za tę cenę miałbyć x-boxa" (lubię na nim pograć w przerwie od pracy lub srajac na kiblu)
"o boże dzieciak sobie
Kasahara - @Haradrim: tylko spieprzyłem bo swoim iPhone X robiłem foto a na biurku SE...

źródło: comment_JLC11uYANyvvPJzj2ZyBXUjgsGhujvdz.jpg

Pobierz
W nowej knajpie, w Chicago, zainstalowali, #!$%@?, mechanicznego barmana, nie? No i wiecie... Barman obsługiwał klientów, zabawiał ich, zagadywał ich w zależności od tego, jakie było ich IQ. No i przychodzi pierwszy klient i barman-robot się pyta: "Jakie jest twoje IQ?" No i klient mówi 160, nie? No to nalewa mu drinka, #!$%@?, robot i zaczyna z nim rozmawiać o fizyce, #!$%@?, teoretycznej, o ogólnej teorii względności, #!$%@?, o kwarkach i tak
Kurła, jak myślicie - testo żyje? Niby wiadomo, że info o jego śmierci to fejk. Z drugiej nie ma o nim żadnych nowych wiadomości z ponad 5 lat. Przecież dzisiaj mieszkając nawet zza oceanem nie da się tak po prostu zniknąć przed armią autystycznych #!$%@?, przeceszujących kolektywnie internet 24 godziny na dobę. Tym bardziej, że wiadomo dokładnie gdzie prorok tworzył i jak ma na imię.
#testoviron #pytanie
dr_Klotz - Kurła, jak myślicie - testo żyje? Niby wiadomo, że info o jego śmierci to ...

źródło: comment_8pctLSqR7ItBrGtEaNVHzsWuVQoCXM24.jpg

Pobierz
Co ten #gdansk ( )

Gdy sobie idziesz i widzisz #polak #nosaczsundajski zapraszającego na jedzenie ;
;

Dodatkowo pytania rodziców:
"A co to za małpa"
"#otsochodzi, wytłumacz A nie się głupio śmiejesz"

Postanowiłem włączyć im #testoviron stwierdzili, że jaki debil, co lepsze dodali, by z takim do prokuratury iść ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
Chicoxxx66 - Co ten #gdansk ( ಠಠ)

Gdy sobie idziesz i widzisz #polak #nosaczsundajsk...

źródło: comment_w1xu8urWz2l5VmbM1yge0XNuPEJ4h2d9.jpg

Pobierz