Staram się ogarnąć telegrama z pythonem na rpi i mam problem z zamykaniem(?) skryptów. Pomimo przerwania działania skryptu, ciągle siedzi mi grepie coś takiego.

W jaki sposób zamykać skrypt żeby nie zostawały takie śmieci? Problem polega na tym, że potem Telegram sypie błąd 409, że druga instancja bota działa na innym skrypcie :(

#programowanie #python #raspberrypi #telegram #linux
kobiaszu - Staram się ogarnąć telegrama z pythonem na rpi i mam problem z zamykaniem(...

źródło: comment_STpEHqkDEpzGHDccHA1oREVSyq9RP3is.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thomeq: No nie bardzo, biorąc pod uwagę, że twórca tg opuścił Rosję i przyjął inne obywatelstwo. Swoją drogą tg władze wyrokiem sądu próbują w tym tygodniu zablokować w Rosji (bo odmówili dostępu rosyjskim służbom do serwerów), ale zrobili już bota, który automatycznie ustawia proxy i omijają blokadę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz