Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 11
@AradoAkbar: lepiej chvjem mieszać ciasto niż z hamiltoniarzem iść na miasto
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
Mała wiadomość od @Arado-Akbar:
Wykop przypomniał mi o tym, że niedługo moje konto znika defintywnie, sam raczej nie zamierzam się fatygować ponownie w to miejsce, ale za pomocą @bArrek przekazuję wam moje pozdrowienia, grając w komboji oraz delektując się nowym wspaniałym napojem Monster sygnowanym nazwiskiem najlepszego kierowcy w historii - Lewisa Hamiltona... Still We Rise...
#f1 #stillwerise #teamlh #bojowkalewisahamiltona
#444monstery
Wykop przypomniał mi o tym, że niedługo moje konto znika defintywnie, sam raczej nie zamierzam się fatygować ponownie w to miejsce, ale za pomocą @bArrek przekazuję wam moje pozdrowienia, grając w komboji oraz delektując się nowym wspaniałym napojem Monster sygnowanym nazwiskiem najlepszego kierowcy w historii - Lewisa Hamiltona... Still We Rise...
#f1 #stillwerise #teamlh #bojowkalewisahamiltona
#444monstery
źródło: comment_16715494562JNrMqHxoXsvsNYVwS4VO2.jpg
Pobierz- 18
@cottonworldychecoperez11: Wystarczy, że Mercedes zbuduje konkurencyjne auto, wykopkom zajrzy w oczy wizja ósmego tytułu Hamiltona i na kolanach będą wracać do Verstappena
Gigachad Lewis, odebrał co jego za poprzedni rok... nawet oddał życie swojej W13 w tym celu.. #bojowkalewisahamiltona #stillwerise #teamlh
#f1
#f1
źródło: comment_1668956596lyEBvVBjZKsEGi1EM5rjcZ.jpg
PobierzMy tu gadu gadu a tym czasem Russel powiększa swoją przewagę nad sir Lewisem. Bardzo ucieszyła mnie wygrana tego chłopaka. Z racji tego że klęską Lewisa w rywalizacji zespołowej jest już w zasadzie pewna, mam nadzieję że w przyszłym roku się ogarnie i nie odpuści początku sezonu jak w tym. Tak czy siak kciuki trzymane będą za gekona. Szkoda też ferrari bo mercedes może wyszarpać to p2
#f1 #stillwerise
#f1 #stillwerise
źródło: comment_166841062603POeUfHc4EdrYJFCyaqhc.jpg
PobierzJedź dziś po wspaniałe zwycięstwo MISTRZU (ʘ‿ʘ) (。◕‿‿◕。) 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
#f1 #stillwerise #teamlh #bojowkalewisahamiltona #bojowkalewisahamiltona
#f1 #stillwerise #teamlh #bojowkalewisahamiltona #bojowkalewisahamiltona
źródło: comment_1668348860flLLeamC32JVItJ4MEEkix.jpg
Pobierz- 14
- 11
Wspaniała walka do końca z nieziemskim przeciwnikiem w nielegalnej maszynie, do tego utrudniona przez własnych strategów...
Wielki mistrz i cudowny człowiek, na jakiego nie zasługujemy...
#f1 #stillwerise #westandwithsirlewishamilton #humanerrorchampion #costcappen #costcappenscandal #abudhabiscandal #f1xed #fiabull #voidlap58 #teamlh #bojowkalewisahamiltona
Wielki mistrz i cudowny człowiek, na jakiego nie zasługujemy...
#f1 #stillwerise #westandwithsirlewishamilton #humanerrorchampion #costcappen #costcappenscandal #abudhabiscandal #f1xed #fiabull #voidlap58 #teamlh #bojowkalewisahamiltona
źródło: comment_1667168779ASBxRZaS9PtWCiqtKfrf38.jpg
PobierzW związku z tym, że dostaję liczne wiadomości na wykopie oraz poza nim, jestem zmuszony złożyć kolejną deklarację...
Przykro mi, że tak może się to zakończyć, ale nie mam wyboru... oby Sir Lewis Hamilton wygrał ten wyścig...
"Ja Arado-Akbar oświadczam, że jeśli Lewis Hamilton nie wygra dziś wyścigu o GP Meksyku to zmuszony będę przestać jego publiczne wspieranie, a cały mój czas przeznaczyć na kibicowanie Maxowi Verstappenowi, Charlesowi Leclercowi oraz Fernando Alonso"
Przykro mi, że tak może się to zakończyć, ale nie mam wyboru... oby Sir Lewis Hamilton wygrał ten wyścig...
źródło: comment_1667142917pz9OUGtlZstaRpTSACbbZA.jpg
Pobierz@Arado-Akbar: widzę 3 osobowość wkroczyła do akcji i chce pogodzić pierwszą i drugą?
- 3
@MyScooter: nie, to już piąta
Papierowego mistrza * boli prawda w oczy, mówiona przez mądrzejszych od niego i teraz jak baletnica obraża się i będzie bojkotować SkySports... hahahahah ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#stillwerise #westandwithsirlewishamilton #humanerrorchampion #abudhabiscandal #f1xed #fiabull #voidlap58 #teamlh #bojowkalewisahamiltona #f1
#stillwerise #westandwithsirlewishamilton #humanerrorchampion #abudhabiscandal #f1xed #fiabull #voidlap58 #teamlh #bojowkalewisahamiltona #f1
źródło: comment_16671226207eWDz7MxWZMgnCrQQSN7qF.jpg
Pobierz- 20
#stillwerise #westandwithsirlewishamilton #humanerrorchampion #abudhabiscandal #f1xed #fiabull #voidlap58 #teamlh
@Arado-Akbar: co było pite? xD
- 19
@Arado-Akbar: no to wiem, bo po wodzie z cukrem nie ma takiej odklejki xD
Wspaniała sesja kwalifikacyjna rewelacyjnego Sir Lewisa Hamiltona, niestety już sędziowie z FiaBull dali o sobie znać i obrabowali Lewisa z jednego z czasów jakie ustanowił. Jutro za to piękna jazda po zwycięstwo. Wierzę że Lewis da radę pokonać nieuczciwego * oraz narwanego młodzika Russella
#f1 #stillwerise #westandwithsirlewishamilton #humanerrorchampion #costcappen #costcappenscandal #abudhabiscandal #f1xed #fiabull #
#f1 #stillwerise #westandwithsirlewishamilton #humanerrorchampion #costcappen #costcappenscandal #abudhabiscandal #f1xed #fiabull #
źródło: comment_16670803972KJxf5XQFwtMrlbs9jNupH.jpg
Pobierz@Dlugi_1111: VER PER ALO
- 2
- 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
@Raa_V: jak nie maxowi czy lh to komu kibicować?
Geroge PR Crashell?
Ferrari z downem?
Mclaren oblepiony sponsorami, który nie potrafił przez 2 lata ogarnąć problemów Ricciardo,
Alfa która jeździ na gównianych częściach gdzie fred tylko liczy jak zaoszczędzić i ciągnie kasiorkę od frajerów z Polski,
AT która przez 15 lat jest kiepską akademią dla RB i ciągle błądzą
Geroge PR Crashell?
Ferrari z downem?
Mclaren oblepiony sponsorami, który nie potrafił przez 2 lata ogarnąć problemów Ricciardo,
Alfa która jeździ na gównianych częściach gdzie fred tylko liczy jak zaoszczędzić i ciągnie kasiorkę od frajerów z Polski,
AT która przez 15 lat jest kiepską akademią dla RB i ciągle błądzą
@Raa_V: Zdania nie zmieniam. Bez wątpliwości DTS spopularyzowało F1, słupki rosną, kasa w portfelu się zgadza, ale na koniec znaczna część nowych fanów to nie są kibice F1, raczej wyznawcy konkretnego zespołu lub kierowcy. Jest to wynik kreowania sztucznego, paradokumentalnego obrazu F1, mającego niewiele wspólnego z rzeczywistością. Z naszego punktu widzenia, poziom infantylizacji będzie tylko rósł. Liberty stara się przede wszystkim angażować w nowe pokolenie, więc mamy sprinty (bez znaczenia,
- 0
@Arado-Akbar: masz zapomniales #lh44
- 6
- 9
Do baru wchodzi oszust, rasista i złodziej, a barman mówi panie Costcappen prosze wyjść
#f1 #teamlh #stillwerise #westandwithsirlewishamilton
#f1 #teamlh #stillwerise #westandwithsirlewishamilton
@JacoobCK: BOLI CIĘ WIELKI MAX VERSTAPPEN CO?
@pesymistyk: już chciałem poprawić, że spływa jak po kaczce ale wtedy ujrzałem renke
- 33
@WypadlemZKajaka: powrutowcy przynajmniej nie grożą nikomu śmiercią i nie wyzywają od rasistów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


























#f1
Tutaj predkosci z kwali:
źródło: Fuz3bEFXwAMQCZM
Pobierz