Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Wykop
- 0
@OCIEBATON:
Co ma wspólnego etap z tym jakie postacie ci lecą?
Najważniejszy jest twój poziom i od poziomu jest uzależniona szansa na wypadnięcie danej postaci. Na 7 lvl możesz próbować rollować pod postacie za 4g ale to jest loteria, dopiero na 8 lvl możesz szukać konkretnej postaci.
Dodatkowo trzeba sprawdzić ile już danych postaci jest w lobby, bo jeśli dużo osób będzie miało Shena to nawet z 8-9 lvl nic
Co ma wspólnego etap z tym jakie postacie ci lecą?
Najważniejszy jest twój poziom i od poziomu jest uzależniona szansa na wypadnięcie danej postaci. Na 7 lvl możesz próbować rollować pod postacie za 4g ale to jest loteria, dopiero na 8 lvl możesz szukać konkretnej postaci.
Dodatkowo trzeba sprawdzić ile już danych postaci jest w lobby, bo jeśli dużo osób będzie miało Shena to nawet z 8-9 lvl nic
- 0
@Murasame nikt nie miał shena. Podałem etap bo najlatwiej wtedy sobie uświadomić ze to juz late game. 8 poziom nic ci nie powie bo mogłem lecieć w level na pełna p---e
8 lvl 1 shen. Ludzie mieli 2 gwiazdkowe legendy a ja j------o shena nie xD
8 lvl 1 shen. Ludzie mieli 2 gwiazdkowe legendy a ja j------o shena nie xD
@Murasame: łoooo panieXD ze ci sie chceXD
Tristana nawet po nerfach jest turbo mocna, i to grana bez augmentow pod reroll
#tft #teamfighttactics
#tft #teamfighttactics
źródło: tristana
Pobierz- 1
@Don_Calzone: w sumie najważniejsze żeby spozycjonować działko heimera po tej samej stronie co przeciwny carry (w tej grze azir)
źródło: trist2
Pobierz- 1
@Aoky: w nocy hotfix był
Kwiczę ze śmiechu xD Typ w ostatniej turze cudem wbił Ryze na 3 poziom. Postawiłem przy nim Ksante, który miał tylko 2 lvl i po prostu wykopał go z mapy xD Typ pewnie prawie się spłakał.
#teamfighttactics #tft
#teamfighttactics #tft
System resetu w double tft to jakiś #!$%@?#ały żart. Miałem gierkę w której rozwalałem całe lobby, pod koniec 7 gier wygranych z rzędu i zająłem ostatnie miejsce.
Wylosowało mi tak słabego typa, że nie potrafił nawet wytrzymać, żebym zdążył mu pomóc, a wygrywałem dość szybko.
Skoro chcą na siłę zmuszać graczy do grania i resetują rangi do zera, to niech potem dobierają ludzi na podstawie mmr. Co to za #!$%@?#iała przyjemnosć grać z jeb#nym
Wylosowało mi tak słabego typa, że nie potrafił nawet wytrzymać, żebym zdążył mu pomóc, a wygrywałem dość szybko.
Skoro chcą na siłę zmuszać graczy do grania i resetują rangi do zera, to niech potem dobierają ludzi na podstawie mmr. Co to za #!$%@?#iała przyjemnosć grać z jeb#nym
#steamdeck #teamfighttactics #tft #leagueoflegends
zainstalowałem na Steam decku lola, niestety gdy odpalam mecz w tft gra się odpala, ale llient gry jest pod luncherem, słychać dźwięki, ale nie mogę zminimalizować lancher i dostać się do gry, ktoś miał podobnie?
zainstalowałem na Steam decku lola, niestety gdy odpalam mecz w tft gra się odpala, ale llient gry jest pod luncherem, słychać dźwięki, ale nie mogę zminimalizować lancher i dostać się do gry, ktoś miał podobnie?
@jaroslawII: wciśnij przycisk steam i tam można zmienić aktywne okno
https://old.reddit.com/r/SteamDeck/comments/uc7uk2/the_new_window_switching_update_is_super_useful/
https://old.reddit.com/r/SteamDeck/comments/uc7uk2/the_new_window_switching_update_is_super_useful/
- 0
@gentooman: dzięki
Sprzedacie mi jakieś swoje kompozycje/postaci które wyniosą mnie do platyny? Siedzę w tym goldzie i wyjść nie moge :/
#tft #teamfighttactics #leagueoflegends
#tft #teamfighttactics #leagueoflegends
@Tylko_Seweryn: może nie kompozycje są problemem, a Twoje tempo, złe itemy, złe augmenty, brak ekonomii. Od golda zaczyna się gra w TFT na dobrą sprawę, wcześniej to tutorial. Trzymaj ekonomię, spalanie jej to największy błąd nowicjuszy, ma być non stop 50g i wydajesz tylko nadwyżkę. Nie rolluj zanim nie zdobędziesz 50g. W 3-2 powinieneś mieć już full ekonomię. Czasem możesz dla tempa wejść w level, zwłaszcza w rundzie 2-1, żeby
Oprócz tego jeszcze poczytaj o graniu lose streaka, będzie dla Ciebie łatwiejszy i pozwoli dobić do tych 50g w 3-2, no i jak wyżej napisał kolega, ubieraj dobre postacie, w sensie chcesz mieć 2-3 ubrane postacie, to jest przynajmniej 1 carry i 1 tank z 3 pełnymi itemami, a nie np. wszystkie postacie z 1 itemem lub co gorsza połówkami itemów. Jeszcze informacyjnie, na carry raczej nie poleca się postaci za 1g
Połowę boarda sprzedałem, żeby go znaleźć ale się udało xD enemy miał aatroxa 3 i odpalonego last standa, więc to była jedyna nadzieja xD
elo - d3
#teamfighttactics #tft
elo - d3
#teamfighttactics #tft
źródło: Nunu3
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 1
@rivers666:
Nawet z taką postacią można przegrać, szczególnie na double tft gdzie łatwiej wbijać trójki. Ja raz przegrałem mając Fiddle na 3 z Janną na 3, bo zwyczajnie ona odpalała się wcześniej zanim aktywował sie Fiddle i go likwidowała na strzała.
Nawet z taką postacią można przegrać, szczególnie na double tft gdzie łatwiej wbijać trójki. Ja raz przegrałem mając Fiddle na 3 z Janną na 3, bo zwyczajnie ona odpalała się wcześniej zanim aktywował sie Fiddle i go likwidowała na strzała.
@Murasame: no 5g 3* na 5g 3* może przegrać, ale 5g 3* na coś tańszego już teraz, jak jeszcze zwiększyli im hp, to nie, chyba że właśnie na double upie, jak Twój teammate będzie co chwila przegrywał, przez co Ty też tracisz hp.
- 2
Dzisiejsze double tft:
1 miejsce
2 miejsce
4 miejsce
Bilans LP na minusie xD Mam wrażenie, że żeby wejść do grandmastera to musiałbym praktycznie wszystkie gierki wygrywać.
1 miejsce
2 miejsce
4 miejsce
Bilans LP na minusie xD Mam wrażenie, że żeby wejść do grandmastera to musiałbym praktycznie wszystkie gierki wygrywać.
@Murasame: a dziwisz się, jak na każdym serwerze ma go po kilkadziesiąt osób na double-upach?
Trochę jestem zagubiony z zasadami systemu rankingowego w #teamfighttactics
Czy dobrze rozumiem, że poniżej grandmastera nie da się spaść przez przegrywanie? Załóżmy, że mam mastera i przegrałem sporo gierek, mogę spaść niżej czy nie?
Rozumiem, że dalej można spaść np. z DII do DIII ale np. z diamentu do platyny?
#leagueoflegends
Czy dobrze rozumiem, że poniżej grandmastera nie da się spaść przez przegrywanie? Załóżmy, że mam mastera i przegrałem sporo gierek, mogę spaść niżej czy nie?
Rozumiem, że dalej można spaść np. z DII do DIII ale np. z diamentu do platyny?
#leagueoflegends
źródło: Przechwytywanie
Pobierz@Murasame Masz tam jasno napisane że nie da się spaść do niższego tieru czyli z diamentu do platyny, aż do Grandmastera+, jednak nadal możesz spadać między dywizjami na danym tierze czyli z Diament I do Diament II aż do IV 0lp i na tym pozostaniesz.
To normalne, że w kolejkach w wyższych dywizjach (master) czeka się prawie zawsze 5-10 min na gierkę? Jestem przyzwyczajony do tego, że gierki mi szuka w okolicach 2-3 minut max.
#leagueoflegends #teamfighttactics
#leagueoflegends #teamfighttactics
Dzięki Riot za wprowadzenie tej gierki do klienta, to jedyna szansa dla mnie, żeby mieć mastera w profilu xD
#leagueoflegends #teamfighttactics #tft
#leagueoflegends #teamfighttactics #tft
źródło: obraz_2023-03-19_225635841
Pobierz@Murasame: Ja wiem co to jest TFT.... pytałem co to jest ten Double up (Workshop) bo o ile wiem w samym TFT nie jest tak prosto wbić Mastera
- 0
@Nehro: Nie widzę większej różnicy w trudności ale ja grałem z randomami. Jak się ma stałe duo to pewnie idzie coś wyżej wbić. Choc jak tak pomyślę, to może faktycznie łatwiej mi się gra w double tft, bo ja mocno gram pod ekonomię, a w normalnym tft mocno się teraz liczy early game.
Generalnie działa to tak, że są 4 drużyny po 2 osoby, masz wspólne hp z partnerem i
Generalnie działa to tak, że są 4 drużyny po 2 osoby, masz wspólne hp z partnerem i
- 12
Ale bym pograł sobie w LoL'a jak w 2012/2013 roku gdy człowiek wszystko odkrywał. Wszystko było takie nowe, świeże, gracz wczuwał się w lore LoL'a, czekał na rotację bohaterów bo ciężko było dozbierać 6300 PŻ na Dariusa a chciało się nim pograć (przecież kosił wszystko i był najlepszy!) ( ͡º ͜ʖ͡º). Raz na jakiś czas trafiło się na gościa z high elo który totalnie wymiatał i nic
źródło: asd123
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 9
@Kadet20: ta super
3 grywalne itemy na krzyż, wszystkie spelle point-and-click, tyle skilla potrzebne co w hotsie
lol nigdy nie był w lepszym stanie niż dziś
3 grywalne itemy na krzyż, wszystkie spelle point-and-click, tyle skilla potrzebne co w hotsie
lol nigdy nie był w lepszym stanie niż dziś
@catboykami: kiedys to bylo kwik nie wzielo sie z nikad.
Wreszcie wbiłem tego mastera #tft #teamfighttactics
źródło: Zrzut ekranu 2023-01-31 110920
Pobierz@hniedziela546: jakieś tipy dla mirka, który wbił diament i aspiruje do mastera?
- 2
@PustyCzlowiek: samira/ belveth z tankami, najłatwiejszy sposób wbijania rangi, A najsilniejszy comp ogólnie to admin z efektami mana/gold/ap on ally death, easy win jak to trafisz
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
















#leagueoflegends #teamfighttactics