Ktoś mógłbym mi powiedzieć jakie są rangi w lolu? Chodzi głównie o TFT. Myślałem że po platynie będzie szmaragd, a wrzuciło mnie do diamentu. Chyba że tego szmaragdu nie ma w tft? Czy jest? xd

#leagueoflegends #teamfighttactics
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OCIEBATON:

Co ma wspólnego etap z tym jakie postacie ci lecą?

Najważniejszy jest twój poziom i od poziomu jest uzależniona szansa na wypadnięcie danej postaci. Na 7 lvl możesz próbować rollować pod postacie za 4g ale to jest loteria, dopiero na 8 lvl możesz szukać konkretnej postaci.

Dodatkowo trzeba sprawdzić ile już danych postaci jest w lobby, bo jeśli dużo osób będzie miało Shena to nawet z 8-9 lvl nic
  • Odpowiedz
  • 0
@Murasame nikt nie miał shena. Podałem etap bo najlatwiej wtedy sobie uświadomić ze to juz late game. 8 poziom nic ci nie powie bo mogłem lecieć w level na pełna p---e

8 lvl 1 shen. Ludzie mieli 2 gwiazdkowe legendy a ja j------o shena nie xD
  • Odpowiedz
Kwiczę ze śmiechu xD Typ w ostatniej turze cudem wbił Ryze na 3 poziom. Postawiłem przy nim Ksante, który miał tylko 2 lvl i po prostu wykopał go z mapy xD Typ pewnie prawie się spłakał.

#teamfighttactics #tft
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

System resetu w double tft to jakiś #!$%@?#ały żart. Miałem gierkę w której rozwalałem całe lobby, pod koniec 7 gier wygranych z rzędu i zająłem ostatnie miejsce.

Wylosowało mi tak słabego typa, że nie potrafił nawet wytrzymać, żebym zdążył mu pomóc, a wygrywałem dość szybko.

Skoro chcą na siłę zmuszać graczy do grania i resetują rangi do zera, to niech potem dobierają ludzi na podstawie mmr. Co to za #!$%@?#iała przyjemnosć grać z jeb#nym
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tylko_Seweryn: może nie kompozycje są problemem, a Twoje tempo, złe itemy, złe augmenty, brak ekonomii. Od golda zaczyna się gra w TFT na dobrą sprawę, wcześniej to tutorial. Trzymaj ekonomię, spalanie jej to największy błąd nowicjuszy, ma być non stop 50g i wydajesz tylko nadwyżkę. Nie rolluj zanim nie zdobędziesz 50g. W 3-2 powinieneś mieć już full ekonomię. Czasem możesz dla tempa wejść w level, zwłaszcza w rundzie 2-1, żeby
  • Odpowiedz
Oprócz tego jeszcze poczytaj o graniu lose streaka, będzie dla Ciebie łatwiejszy i pozwoli dobić do tych 50g w 3-2, no i jak wyżej napisał kolega, ubieraj dobre postacie, w sensie chcesz mieć 2-3 ubrane postacie, to jest przynajmniej 1 carry i 1 tank z 3 pełnymi itemami, a nie np. wszystkie postacie z 1 itemem lub co gorsza połówkami itemów. Jeszcze informacyjnie, na carry raczej nie poleca się postaci za 1g
  • Odpowiedz
@rivers666:

Nawet z taką postacią można przegrać, szczególnie na double tft gdzie łatwiej wbijać trójki. Ja raz przegrałem mając Fiddle na 3 z Janną na 3, bo zwyczajnie ona odpalała się wcześniej zanim aktywował sie Fiddle i go likwidowała na strzała.
  • Odpowiedz
@Murasame: no 5g 3* na 5g 3* może przegrać, ale 5g 3* na coś tańszego już teraz, jak jeszcze zwiększyli im hp, to nie, chyba że właśnie na double upie, jak Twój teammate będzie co chwila przegrywał, przez co Ty też tracisz hp.
  • Odpowiedz
Dzisiejsze double tft:
1 miejsce
2 miejsce
4 miejsce

Bilans LP na minusie xD Mam wrażenie, że żeby wejść do grandmastera to musiałbym praktycznie wszystkie gierki wygrywać.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trochę jestem zagubiony z zasadami systemu rankingowego w #teamfighttactics

Czy dobrze rozumiem, że poniżej grandmastera nie da się spaść przez przegrywanie? Załóżmy, że mam mastera i przegrałem sporo gierek, mogę spaść niżej czy nie?

Rozumiem, że dalej można spaść np. z DII do DIII ale np. z diamentu do platyny?

#leagueoflegends
M.....e - Trochę jestem zagubiony z zasadami systemu rankingowego w #teamfighttactics...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Murasame Masz tam jasno napisane że nie da się spaść do niższego tieru czyli z diamentu do platyny, aż do Grandmastera+, jednak nadal możesz spadać między dywizjami na danym tierze czyli z Diament I do Diament II aż do IV 0lp i na tym pozostaniesz.
  • Odpowiedz
@Murasame: Ja wiem co to jest TFT.... pytałem co to jest ten Double up (Workshop) bo o ile wiem w samym TFT nie jest tak prosto wbić Mastera
  • Odpowiedz
@Nehro: Nie widzę większej różnicy w trudności ale ja grałem z randomami. Jak się ma stałe duo to pewnie idzie coś wyżej wbić. Choc jak tak pomyślę, to może faktycznie łatwiej mi się gra w double tft, bo ja mocno gram pod ekonomię, a w normalnym tft mocno się teraz liczy early game.

Generalnie działa to tak, że są 4 drużyny po 2 osoby, masz wspólne hp z partnerem i
  • Odpowiedz
Ale bym pograł sobie w LoL'a jak w 2012/2013 roku gdy człowiek wszystko odkrywał. Wszystko było takie nowe, świeże, gracz wczuwał się w lore LoL'a, czekał na rotację bohaterów bo ciężko było dozbierać 6300 PŻ na Dariusa a chciało się nim pograć (przecież kosił wszystko i był najlepszy!) ( ͡º ͜ʖ͡º). Raz na jakiś czas trafiło się na gościa z high elo który totalnie wymiatał i nic
Kadet20 - Ale bym pograł sobie w LoL'a jak w 2012/2013 roku gdy człowiek wszystko odk...

źródło: asd123

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach