• 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@atrophy: chciałem by puścili ziemią, postawili nielegalnie słup. Pisałem, prosiłem, nic. Żwir wywrotka przywiozła i zapomniała opuścić wywrotki. Pech chcial że położyło słup. Przyjechała Policja i Tauron bo odcięło piekarnie i coś tam jeszcze od prądu.Krzyk i straszenie. Cyk, pokazuję plany Panu Bagiecie że tu przecież nie ma słupa. Policjant się patrzy na Tauroniarzy, Ci stoją jak debile. Mówię że to teren prywatny tak w ogóle bez prawa sluzebnosci. Tauroniarze
  • Odpowiedz
Rozumiem że już po? Równo o 17 były dostępne. Udało się dodać do koszyka. Potem wywaliło mi stronę i już nie ma
#tauron
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matek1212
Szkoda, że serwery pgg nie śmigają tak jak Tauron xd
Na dwóch kontach już miałem podsumowanie i brak towaru :( ale trochę zamulilem z szukaniem peselu ojca i straciłem ponad minutę na obu zamówieniach xd
  • Odpowiedz
Dostałem informacje z Tauronu, że do konca miesiaca musze wybrac cennik. Instalacja PV 7kw, taryfa G11.
- Prad z serwisantem
- Prad EKO
- Prad las
itp.
Albo calkowicie zrezygnowac i jakas umowa z cennikiem stalym.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Da się jakoś przyspieszyć wymianę licznika w #tauron ? Instalacja #fotowoltaika zgłoszona tydzień temu i nie mogę już patrzeć jak się słoneczko marnuje()
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzierżawię budynek, licznik prądu jest na właściciela budynku. Chcę założyć fotowoltaikę, dlatego muszę przepisać licznik na siebie. Na stronie Tauronu można to zrobić online. Orientujecie się, co z umową kompleksową? Automatycznie przejdzie na mnie z licznikiem, czy umowę muszę i tak od nowa podpisać? #tauron #prad #fotowoltaika
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sowiryj: Podpisujesz nową umowę możesz zrobić online. Nie wybieraj serwisantów tylko podstawową umowę sprzedawcy bo z każdą opcją serwisanta będziesz miał drożej.
  • Odpowiedz
Orientujecie się może, czy w nowym, planowanym budynku jest możliwość wykonania przyłącza elektrycznego z licznikiem na ścianie budynku? Słup jest ok 20m od domu od słupa należałoby poprowadzić przyłącz napowietrzny do stojaka w dachu i do szafki na ścianie. Mógłbym poprosić aby przychylniej podejść do sprawy bo znam wydającego warunki przyłączenia, choć jeśli przepisy tego zabraniają to nie ma sensu.

Albo inaczej. Licznik na słupie, z tym, że słup jest na sąsiedniej działce,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mowmiwacpan: ile oszczedzisz? 600zl na koparce? W skali calego budynku to tyle co nic a przylacze ziemne sto razy lepsze. Jak chcesz oszczedzic to niech koparka tylko wykopie a zasyp recznie to dobry operator sie w max poltorej godziny uwinie z tymi 20m
  • Odpowiedz
Hej wykopki, czy ktoś miał taką sytuację, że musi dopłacić do prądu kilkaset zł?

Aktualnie mam taką sytuację, że płaciłem Tauronowi miesięcznie, przez pół roku, 53.05zł za 2kWh(wtf X1), a teraz muszę zapłacić 400zł dopłaty za 653kWh >.>. (wtf X2)
Co sumarycznie daje 1zł za 1kWh.

#tauron #prad #kiciochpyta
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

właśnie przyszła mi dostawa z PGG 2 tony karlika czuje dobrze

K---a nigdy nie myślałem że będę się cieszył z dostawy węgla.... co za czasy
#ekogroszek #pgg #tauron
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tauron #ekogroszek #pgg

Czy big baga tak samo ciężko kupić jak workowany. W sumie mam gdzie trzymać i bym sobie wiaderkiem nosił :D Poczuł bym jak to było kiedyś chodzić zimą do drewutni po opał xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ozzi91: wtorek, czwartek,11-12. Wrzucają raz na sesję, zazwyczaj 150 palet różowego, 50 palet żółtego, czasem w innych proporcjach. Ale zazwyczaj koło 200-250 palet. Limit 2 palety na zamowienie (kurier). Jedna paleta 157 zł, a i palety mają 800kg.
  • Odpowiedz
  • 2
Składa się ktoś na transport z Katowic do łódzkiego? Mogę pomóc zamówić ze strony pgg. Ja mam węgiel luzem zamówiony.

Chciałem teściowi ogarnąć

#pgg #tauron #wegiel
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach