Wspólny przekaz w pisowskich mediach został już ustalony.

Zachowanie niemieckich kibiców pokazuje, że kultura i dobre maniery w tym kraju już dawno nie obowiązują. Podczas ceremonii zamknięcia Mistrzostw Europy w piłce ręcznej wygwizdali Premier Polski.

http://www.fronda.pl/a/niemieccy-kibice-to-kultury-nie-maja-wygwizdali-premier-szydlo,65119.html

Niesamowita bezczelność Niemców! Kibice zza Odry wygwizdali premier Beatę Szydło po finale mistrzostw Europy w piłce ręcznej!
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Weźcie mi powiedzcie jaką to trzeba być amebą, żeby podczas ceremonii dekoracji na Mistrzostwach Europy w Piłkę Ręczną wygwizdać panią Premier, która reprezentowała władze podczas tego wydarzenia. Wyobraża ktoś sobie, żeby ktoś wygwizdał na przyszłym euro w piłkę nożną Hollande? Bo ja nie bo jest coś takiego jak poszanowanie wydarzenia i żadna polityka nic do tego nie ma. Miejcie trochę kultury osobistej bo przez takie gesty pokazujecie zachodowi, że w Polsce jest
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rawr: Ale mi nie chodzi o same gwizdanie tylko o miejsce i czas w, który to robili. Mogą sobie gwizdać na pochodach mogą pod kancelarią Premiera, ale na wydarzeniach kulturalnych i sportowych nie powinno się takich rzeczy robić tym bardziej, że jest to transmitowane w całej europie.
  • Odpowiedz
- Czy powiedziała pani teraz, że nie dostosuje się do żądań Federacji Handlowej? Tak czy nie? To w basicu zrozumiem. Tak czy nie?

- Ja nie mam kłopotu z tłumaczeniem. Rozumiem, że pan jest dociekliwy, bo chce bardzo dobrze poznać sprawy Naboo. Ja przeleciałam tutaj sporo parseków, żeby państwu udzielić pełnej odpowiedzi. Nie mam kłopotów ze zrozumieniem państwa. Musimy się słyszeć, słuchać, co mówimy do siebie i chcieć się zrozumieć. Najgorsze jest
m.....l - - Czy powiedziała pani teraz, że nie dostosuje się do żądań Federacji Handl...

źródło: comment_xDMEw7mQIr4eQ4U1PoMkcsaEUMrUrh85.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanLogik: wytłumaczysz mi jak to jest, że jak PiS coś o-----e głupiego to zaraz jest komentarz, że to lewica, ale jak się ktoś nie zgadza z ich zmianami to jest lewactwo atakuje?
Jakieś to mało spójne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#przemyslenia #pis #szydlo #500zl
Na wstepie powiem ze 500 zl na dziecko to durny pomysl ale jezeli go rozwazamy to nie rozumiem jednej rzeczy. Skoro 500 zl na dziecko ma zwiekszac liczbe urodzen i jest to glowny cel tego zasilku to po jaka cholere placic go ludziom za dzieci, ktore juz sie urodzily? Nie lepiej dawac te zasilki dopiero za dzieci ktore sie urodza
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FotoDieta:
Chodzi o poczucie "sprawiedliwości społecznej" (tfu!). Że wiesz: jedni dostajo, bo dziecko poczęło się dzień później, a ci, co poczęli dzień wcześniej już nie dostajo.

@FotoDieta:
@zi3le:
Dlatego jeśli już cokolwiek, to może lepiej dać ulgę podatkową na dziecko...? Nie tylko PIT, tylko może nawet ZUS? Takie ulgi
  • Odpowiedz