Zachowanie niemieckich kibiców pokazuje, że kultura i dobre maniery w tym kraju już dawno nie obowiązują. Podczas ceremonii zamknięcia Mistrzostw Europy w piłce ręcznej wygwizdali Premier Polski.
http://www.fronda.pl/a/niemieccy-kibice-to-kultury-nie-maja-wygwizdali-premier-szydlo,65119.html
Niesamowita bezczelność Niemców! Kibice zza Odry wygwizdali premier Beatę Szydło po finale mistrzostw Europy w piłce ręcznej!

















źródło: comment_PHV6gBeY3QangDGtNsSUyG7ajKMiqUyG.jpg
Pobierz