nowoczesnie wygladajacy
bateria z 4h przy filmie
najlepiej 14"
szybkie działanie w codziennym uzytkowaniu po monitorem FHD
4-8gb ram, moze byc procek U
i zeby bylo jakies 60fps w tf2/cs go
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Guines: lenovo zawsze na propsie, widziałem filmik od linustechtips na yt tak z miesiąc temu i coś takiego właśnie polecał, przejrzyj ostatnie filmiki, to jakiś oczojebny laptop był, coś o lapku za 200$ i czym się różni od lapka za trochę więcej i czy warto, nie pamiętam firmy i za bardzo nie chce mi się szukać, ale warto, bo naprawdę dobrze wszystko wyłożył.
  • Odpowiedz
Wymieniłbym laptopa na nowego w okolicy £1k, zawęziłem wybór do tych modeli - miał ktoś okazję używać któregoś / może polecić / polecić jakieś inne? Ustawione mniej więcej w takiej kolejności jak mi się podobają, parametry mają dość podobne.

Dell - 16gb ram, dell (mam della z pracy i bardzo sobie chwalę), minus to małe strzałki na klawiaturze - £1000
HP - ładny :) z fajną klawiaturą, sensowne recenzje - £1050
PC Specialist / Clevo?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, chce kupić używany laptop z lombardu, tylko jestem w tym kompletnie zielona. 3 jest za 1500zl, resztę cen widać. Chciałabym laptop głównie do internetu,ale chce by był w stanie odpalić simsy 3 z dużą ilością dodatków i bym nie musiała zmieniać grafiki na gorszą. Który polecacie? Chyba ze macie lepsze do 1000zl to proszę pisać. #laptopy #szukamlaptopa #pomocy
Nooiiizy - Mirki, chce kupić używany laptop z lombardu, tylko jestem w tym kompletnie...

źródło: comment_X4ymaR3OuogyInRe1LMIKUo1kptepqgR.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gdzie oprocz #xkom i #morele kupuje sie teraz laptopy? troche pisalem po roznych forach ale tam "doradzaja" tylko goscie spamujacy reflinkami do xkomu wiec pewnie wklejaja to co ma najwieksza prowizje i sam bym chcial sie rozejrzec
#laptopy #laptop #szukamlaptopa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy zakup hp omena 15-ce008nw 15,6" Intel Core i5-7300HQ - 8GB RAM - 1TB Dysk(hdd) - GTX1050 - Win10 z myszka i słuchawkami hp omen(modele 600 i 800) i monitorem samsunga 24'(S24D330H) za 3700 to dobry deal?

do laptopa dołożyłbym ssd m2 128gb na system i skorzystałbym z vouchera hp na 400zł zwrotu, słuchawki i myszkę może by się udało opylić za 300zł, monitor do zostawienia bo spoko

#szukamlaptopa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, szukam laptopa do 1500 zł głównie do oglądania filmów, netflixa i grania w CSGO lub Heroesy. Da rade ogarnąć jakąś używke max 15 cali? Laptop głównie na wyjazdy do domu, a na tablecie dużo nie zdziałam.
#szukamlaptopa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Panowie, pierwszy mój post chociaż na wykopie siedzę codziennie od jakiś 2 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szukam lapka powiedzmy do 3k, służyć ma do codziennego przeglądania internetu + oglądania filmów przez hdmi i tv + nauki programowania (kompilowanie itp) Znalazłem sobie fajnego dziada za 2999 -

Lenovo Ideapad 320-15IKB
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alonsoxx: Czemu tak? Właśnie sprawdziłem sobie na xkom i wszystkie Delle do tej ceny (3000zł) mają gorszy procesor (i5 7200u) od tego Lenovo (i5 8250u) a jeżeli chodzi o SSD/RAM to jest w miarę to samo
  • Odpowiedz
Witam mireczków,
Szukam laptopa do 2,5k. Będzie używany głównie do internetu, seriali, office, czasami jakieś mniej wymagające gry więc integra odpada. Najlepiej żeby był nowy.
#szukamlaptopa #laptopy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki,
Jaki polecilibyście laptop do 2000 zł dla studentki? Wymagania:
- filmy, internety, wordy,
- nowy,
- z windowsem,
- najchętniej <15 cali.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Prosze mirki o pomoc w zakupie laptopa.
Chcialbym zeby byl maksymalnie wydajny w danej kwocie bo niestety przesiadam sie z fajnego pc i bardzo mi smutno xd
Powiedzmy ze jakas maksymalna kwota to 2600 ale chcialbym wydac jak najmniej.
Chciałbym zeby dalo rade czasem pograc jakiegos cs czy pes 18.
Nie potrzebuje systemu bo mam darmowa wersje studencka. Zastanawiam sie czy nie taniej wyszlo by wziac wersje np z 4 GB ramu by samemu pozniej najwyzej
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bgonzo: co do samego sprzętu nie potrafię powieddzieć więcej niż, że jest nad wyraz przyzwoity jak za takie pieniądze. Delle też sobie bardzo chwalę jako sprzęty.

Dało mi do myślenia co napisałaś o refurbach. Zajrzałem w NIE POLECAM i tam coś takiego:

Sprzedawca na aukcji nie informuje, że laptop fabrycznie NIE posiada 8 GB pamięci RAM, a 4 GB i zostało zamontowane kolejne 4 GB.


Ja bym odpuścił, tak szczerze
  • Odpowiedz
@Gumaa: @jodlujacyhipopotam: no to tak:

U tego pana zamawiałem ponad 25 laptopów, w tym swojego prywatnego T410 i polecam szczerze
https://allegro.pl/uzytkownik/28124895/oceny

A z tej firmy bierzemy głównie stacjonarki, chociaż zdarzyło się też brać laptopy. Ogromny plus za bardzo dobry support w razie problemów. http://www.cebit.pl/laptopy-poleasingowe
Od razu info z pierwszej ręki: na dzień dobry warto przeinstalować system na wersję OEM z kluczem z obudowy, bo Micro$oft zmienił sposób licencjonowania
  • Odpowiedz
Gdyby ktoś nie zauważył, a wiem, że kilku wykopowiczów czekało na to pojawił się dostępny dell xps 13 9360 z czterordzeniowym i5-8250u w cenie ok. 6k:
http://www.delkom.pl/p/41304-ultrabook-dell-xps-13-9360-i5-8250u-133fhd-8gb-256ssd-int-w10-9360-0140.html

Dziwię się apple, że nie dodało wciąż konfiguracji z i5-8250u i i7-8550u skoro przy upgradzie nawet płyty nie muszą przy nim zmieniać.
#dell #laptopy #laptop #szukamlaptopa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@franaa:

Mnie już to przestało dziwić.

Najlepsze w tym jest to, że już we wrześniu testowali taki model, a oferty wciąż brak może doszli do wniosku, że już w lecie zrobili refresh i nie będą sobie zabijać sprzedaży skoro wśród konkurencji też jest dostępnych tylko łącznie kilka modeli na krzyż z i5-8250u i i7-8550u.
  • Odpowiedz
Cel: nówka laptop 15-17" w okolicach 3k do płynnego przeglądania neta i filmów (z win10). Pustułkowe przejrzane, coś polecacie oprócz nich? Może coś takiego:

https://www.x-kom.pl/p/337473-notebook-laptop-156-acer-f5-573g-i7-7500u-8gb-1000-win10-gf940mx-fhd.html
https://www.x-kom.pl/p/378316-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-320-15-i5-12gb-2561000-win10-czarny.html
#szukamlaptopa #laptopy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hejo Mirkowe świry , poszukuję taniego laptopa do programowania / studiowania.
Rozsądnym wyborem będzie jakaś poleasingowa sztuka.
Ekran 13 cali.
Waga max to 1,5kg, proc i5 - i3 ? Nie wiem czy jest szansa na IPS-a bo pewnie większość na TN-kach.
Cena - wiadomo im taniej tym lepiej. Myślałem żeby zmieścić się w 1000zł ale rzeczywistość zweryfikuje.
Sam znalazłem HP G430 G1 czy jakoś tak. W sprzęcie poleasingowym jestem absolutnie zielony.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam was!! Potrzebuje pomocy, szukam laptopa do gier w przedziale 3-4 tys zł. Naparzam przede wszystkim w World of tanks i jestem fanem gier rpg, a chcialbym w koncu zagrac w wiedzmina, dragon age inkwizycja, srodziemie cien wojny itd. oczywiscie jestem swiadomy tego ze za te kase to moge pomarzyc o full detalach;p od razu wyjasniam ze nie moge miec stacjonarki bo prowadze zycie koczownicze :D #laptop #szukamlaptopa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach