Wpis z mikrobloga

Hejka mireczki. Mam taka sprawe ze szukam jakiegos laptopa do 3500zl. Głównie chodzi mi o komfortową prace w autocadzie i innych tego typu programach. W gry jakie gram to jedynie LoL. Szukając i przeglądając znalazlem cos takiego co przykuło moją uwage: https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/laptop-hp-pavilion-15-bc203nw. I takie zapytanie, jest wart kupna? Recezje sa takie ze jedni polecają, drudzy odradzaja, jak zawsze, dlatego zapytam was co sadzicie. Polecacie Lenovo Y... jednak w sklepie jak sprawdzałem to ma strasznie wiotką obudowe co mnie tak troche odpycha od niego. Takze co sądzicie? (Przepraszam za niedogodności, lecz pisze na telefonie) #szukamlaptopa
  • 9
@FxJerzy: Oo,te Omeny to ciekawe. Jeszcze z tym voucherem HP gdzie oddają 650 zł to już bajka. A tak wybierając w cenie ~4200 (bez vouchera) jest do wyboru 1050Ti lub 120 GB SSD. Co by było lepsze Twoim zdaniem? Słyszałem że aż tak dużego przeskoku nie ma od zwykłej 1050 do Ti, a znów 120GB to też tak, nie wiem czy wystarczająco :/