@cius: taki uzytek biurowy bardziej (net, jakis office etc), ale zeby tez dalo rade pograc w smite (dlatego musi byc grafika), lenovo ma mniej ramu, ale ddr4 lepsza czestotliwosc, poza tym niby mozna za 2 stowki dokupic 4gb ramu, ale nie wiem czy jest, az taka potrzeba
  • Odpowiedz
Mirki szukam laptopa do gier za około 5k. Najlepiej z Windowsem i ze sklepu w którym będę mógł kupić na raty.( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szukamlaptopa
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema!
Szukam czegoś z odczepianą klawiaturą lub bez, ale obracaną. Zależy mi na obsłudze rysika i ekranie dotykowym ofc. Tak do 2.5k zł ale moze lepiej taniej i sie nie przejmować aż tak?
Wiem, ze najlepiej było by się zabawić w Surface, ale troszkę za dużo to wychodzi z t klawiaturą i rysikiem. No i tak, żeby było coś poniżej 14 cali.
o czym myślałem..
https://www.komputronik.pl/product/469211/acer-spin-1-nx-grmep-001-rysik-w-zestawie.html
https://www.komputronik.pl/product/473258/acer-switch-sw312-31.html
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, laptopa na studia mi potrzeba. Do 3k, 13-14 cali .. no i tak jak napisałem - na studia. Generalnie pisanie, internet. Czasem w coś zagram, więc grafika może być przydatna. Coś polecicie? Asus vivobook coś warty?
#szukamlaptopa #laptop
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szukam jakiegos laptopa dla brata do ok 2k.
ssd 240gb, 15-15,9', niekoniecznie musi miec 8gb ramu, ale jak bedzie to spoko, jakas grafika, zeby byla przynajmniej troche lepsza od geforca 920m i chyba tyle
#szukamlaptopa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kompletnie nie znam się na laptopach a pilnie potrzebuję kupić coś na studia. Tylko do internetów, filmów i jakichś notatek w wordzie ma mi służyć. I zależy mi, żeby był dostępny stacjonarnie, najlepiej w @x-kom
Mam na oku te dwa modele:
1- https://www.x-kom.pl/p/425268-notebook-laptop-156-dell-inspiron-3567-i3-6006u-4gb-1000-win10-fhd.html
2- https://www.x-kom.pl/p/370653-notebook-laptop-156-acer-extensa-2540-i3-6006u-4gb-500-win10x.html
Który wydaje się być bardziej wydajniejszy? Chyba, że polecacie coś innego do maksymalnie 2k
#laptopy #szukamlaptopa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Węgierki, zamierzam wymienić swojego starusieńkiego rocznego (+ to co byl w leasingu) thinkpada x220t na coś mniej… lenovowego
Myślałem nad jakimś dellem (dy podobno ssie ( ͡° ͜ʖ ͡°))), polećcie jakiś konkretny model.
Nie będzie to sprzęt do grania, bardziej praca (kazdyjezykprogramowania dev + stawianie wordpressow za pieniadze) oraz Netflix and chill po nocach.

Tak więc, wymagam:
- 3th gen i wyżej (bez żadnych niskonapięciowych gówien, jedyne
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@artur9010: Cześć, w tej cenie jesteś w stanie dostać ładnego Della e5470. Dobry czas pracy na baterii, dwa sloty na ram ma, dwa dyski tez można podpiąć (te m.2). Możesz również wrzucić sobie w środek modem gsm. spoko sprawa.
  • Odpowiedz
Jakiego laptopa w miarę rozsądnej cenie polecilibyście, żeby dało się trochę popracować w After Effect, Photoshopie i Lightroomie? Nie mówmy o takich z górnej półki, tylko takich ze średniej, które jakoś podołają. Szukać czegoś nowego czy lepiej poleasingowego?

#aftereffects #photoshop #szukamlaptopa #lightroom #laptopy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki,

szukam laptopa, na którym będę mógł pracować w drodze z pracy (mam około godzinę drogi). Jakiś Wordpress, przeglądanie internetu, maile. Na pewno nie gry.

Dobrze by było, gdyby się nie przycinał, był w miarę lekki i cienki. Nie musi być ładny, ani nowy. Ekran na pewno mniejszy niż 15'. Bateria musi trzymać chociaż te 1,5h. budżet to 1000zł - chciałbym wziąć go na firmę. Z góry dziękuję za pomoc.

#szukamlaptopa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lenovo y520 to dobry pomysł na zakup lapka? Głównie transmituje obraz z lapka na tv (filmy), generalnie przeglądanie internetu. Od czasu do czasu pogranie we Wieśka. Zastanawiam się jeszcze nad huawei matebook i jestem w kropce. Budżet 3000 - 3200 cebulionów. Wiem, że dużo jest zapytań odnośnie laptopów i właśnie przez to nie mogę się zdecydować
#laptopy #komputery #szukamlaptopa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Issari nie potrzebuje mobilności. Mam służbowa toshibe. Tak jak mówiłem, głównie będę transmitowal obraz na tv, czasem wiedźmin więc łapne tego Lenovo, może faktycznie z 16gb Ramu i 256 GB ssd
  • Odpowiedz