Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Mehgods: zapewne lobby developerów javy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Jakie są opłaty w Alior Sync za:
1. Wypłatę pieniędzy w bankomatach za granicą?
2. Płatność kartą w restauracjach/sklepach za granicą?
Oglądam
1. Wypłatę pieniędzy w bankomatach za granicą?
2. Płatność kartą w restauracjach/sklepach za granicą?
Oglądam
Komentarz usunięty przez autora
@Vojak: jak chcesz założyć konto to polecam mojego refa
- 1
@Masterfcb: Nic nie trzeba płacić. (Żaden bank za to nie pobiera pieniędzy). Umowa kurierem przyjdzie, bo podpisujesz przy nim, karta przyjdzie pocztą.
- 1
@Masterfcb: Tak jak mówię, normalnie składasz wniosek i za darmo wszystko, a jak nie ma opcji w formularzu to możliwe, że chęć przesłania przez kuriera załatwia się na infolinii.
@Antychryst: a co symbolizują 4 ostatnie litery tego skrótu?
- 0
- 4
http://livesmarter.pl/alior-sync-platne-wplatomaty-zmiana-toip/
@Karol191: Potem nie pamiętam aby się coś zmieniało. Więc chyba nadal obowiązuje
- 3
@Paralotnia @anonim1133: Ah dzięki, czytałem o tym ale myślałem że coś się zmieniło, bo w tabelce nie ma o tym mowy .
- 1
- 4
Dalej jednym z najlepszych sposób na płacenie w #aliorsync jest założenie tego konta walutowego w Alior Sync? Czy polecacie coś innego? Ogólnie mam konto w Alior Sync ale mimo wszystko i tak będę musiał czekać na kuriera z kartą tak?
Jakieś wskazówki, ostrzeżenia przed stworzeniem tego konta walutowego? Czy raczej wszystko w porządku?
#aliorsync #aliexpress #sync
Jakieś wskazówki, ostrzeżenia przed stworzeniem tego konta walutowego? Czy raczej wszystko w porządku?
#aliorsync #aliexpress #sync
- 3
@Vojak: szczerze ? ja mam konto w syncu, nie żadne walutowe i normalnie płacę na aliexpress, ostatnio za zakupy 6,26 $ zapłaciłem dokładnie 19 zł, więc nie warto wg mnie bawić się w inne konta
- 3
@Vojak: płacenie kartą z głównego konta jest możliwe jak zdejmiesz blokade bezpieczeństwa, zapłacisz tylko kilkanaście grosz więcej za dolara niż przy użyciu najtańszego sposobu, banki mają spread na poziomie 6 do 8% czyli taka róznica między zakupem a sprzedażą.
co innego jak ktos pozna dane twojej odblokowanej karty, np kelner , albo ja zgubisz , to możesz mieć pozamiatane.
gdy ci ktoś podpowiada żeby napisać nr PIN na karcie to tak robisz bo
co innego jak ktos pozna dane twojej odblokowanej karty, np kelner , albo ja zgubisz , to możesz mieć pozamiatane.
gdy ci ktoś podpowiada żeby napisać nr PIN na karcie to tak robisz bo
@Strigiformes: ale jest przeciek, że nie będzie opłaty za sprawdzenie stanu konta.
@Strigiformes: no właśnie kpiną jest lekceważenie cennika a kierowanie się nazwą i kolorem xd
@jedrek018: ok. 3,20-3,30 zł/1$ zapłacisz.
Przy tak małych kwotach nie ma sensu kombinować i bawić się w oddzielne konta i karty.
Przy tak małych kwotach nie ma sensu kombinować i bawić się w oddzielne konta i karty.
- 0
@WatchYourBack: myślałem o jakichś wyższych kwotach w przyszłości. Tak czy siak, nie ma sensu zakładać oddzielnego konta. Zawsze korzystałem z PayPala, więc próbuję nowego sposobu. Jak na tym wyjdę? Zobaczymy.
- 31
#sync no p------o ich?
źródło: comment_6lxvFoGrV3IZahH8r2g3UaxZXJ9RHqDz.jpg
Pobierz- 3
@kravjec: widzisz obrazek myślisz, o tęcza ciekawe co (pedały hue hue hue) a tu potem wali Cię róż T-mobile :D
źródło: comment_FgKeLY61Ib0QUMymxQ7yIJhmL9w3XQfo.jpg
Pobierz- 6
@memlostX: Mówią że nie , ale sądzę że tylko początkowo a potem jak sprawa ucichnie to d--------ą opłat :(
Warto teraz zakładać konto w Alior Sync ? Skoro mają przechodzic/laczyc się z T-Mobile ?
#sync #bank #banki #kontobankowe
#sync #bank #banki #kontobankowe
- 1
#banki #sync Czy po przejściu na T-Mobile planowane są jakieś głębsze zmiany w opłatach? Wg poniżej strony nic się nie zmieni, ale kto ich tam wie..
http://rozwojtozmiana.sync.pl/
http://rozwojtozmiana.sync.pl/
konto usunięte via Android
- 0
Czyli co?
#sync co oni o----------ą? :(
Jakie konto bankowe możecie polecić? Najważniejsze aby było zero opłat związanych z prowadzeniem konta i różnymi transakcjami (głównie przelewami przez internet, brak prowizji przy wypłacie ze wszystkich bankomatów). Dodam, że nie przewiduję na chwilę obecną większych wpłat na konto (przyszły student). Przeglądałem oferty i na chwilę obecną najkorzystniej wyglądają:
- Bank BPH (Lubię to! Konto), wystarczą 4 transakcje bezgotówkowe kartą w ciągu miesiąca i praktycznie wszystko za darmo
- PKO BP (Nowa oferta dla
- Bank BPH (Lubię to! Konto), wystarczą 4 transakcje bezgotówkowe kartą w ciągu miesiąca i praktycznie wszystko za darmo
- PKO BP (Nowa oferta dla
@bartosz-radecki: Zależy ile płatności kartą robisz, ja mam konto w ING, tam trzeba chyba 100 czy 200 zł miesięcznie kartą zapłacić, dla mnie to akurat nic, bo tygodniowo tyle wydaję :P ale wszystkie bankomaty darmowe, przelewy też, dodatkowo konto oszczędnościowe za free
- 1
Rzeczywiście sprawdź konto młodych w pko. Tak jak piszesz jedyna opłata to za kartę, ale 5 razy płacisz i jest za free. Zresztą tej karty mozesz nie brać i wypłacać pieniądze z bankomatu przy pomocy IKO. Masz wszstkie bankomaty za darmo i przelewy internetowe, a do tego oddział prawie wszędzie. Będziesz sie też pewnie starał o kredyt studencki, więc to jest dobry adres
#sync podobnie jak tablica zmienia swoją nazwę.
http://www.rozwojtozmiana.sync.pl/?utm_source=cta&utm_medium=email&utm_campaign=20140411_TUB
http://www.rozwojtozmiana.sync.pl/?utm_source=cta&utm_medium=email&utm_campaign=20140411_TUB
@Logan00: ;______________________________________________________________;
Komentarz usunięty przez autora
- 2
@kavillock: a co jest złego we współpracy z t-mobile?
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Logan00: wiesz, niektórzy robią "przelewy" na poczcie..




























We wtorek wieczorem wysłałem i do tej pory nie przeszło, a to była dosyć spora kwota. Już wczoraj kontaktowałem się z bankiem i miałem niby dostać wiadomość w systemie bankowym, ale czekam i czekam. Tak, pani mnie ostrzegła, że może to trwać dłużej, ale że w takich przypadkach jest zazwyczaj szybciej. No i