Robię dziś 12 godzinny stream charytatywny
Zbiórka pieniędzy jak na harcerza z #sokolowpodlaski (niedaleko #warszawa ) który miał wypadek, złamał kręgosłup i potrzebuję wsparcia. Do pełni zdrowia czeka go długa droga i bardzo kosztowne leczenie wiec miło by było gdybyście wsparli akcję nawet samą obecnością.
#stream odbędzie się od 11 do 23 (może dłużej) na #twitch - https://www.twitch.tv/argess_pl
Więcej informacji tutaj - https://www.facebook.com/events/282484918927994/

Podczas streamu będę ogrywał 3
wyemancypowanykojot - Robię dziś 12 godzinny stream charytatywny
Zbiórka pieniędzy j...

źródło: comment_72HadOsbs4jZQeEW8ovZk21B7kzCbtA2.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#internet #stream #kiciochpyta
Mirki, są sobie tematyczne kanały internetowe Polskiego Radia np.: Archeologia Da się jakoś nagrać na dysk stream z takiego serwisu? Metodą łatwo przystępną lajkonikowi komputerowemu, bez zewnętrznych, wymagających dodatkowych kosztów sprzętowych wspomagaczy. Audacity czy jakoś... Coś mi mówi że chcą tego się pozbyć bo coraz gorzej to wszystko działa, a chciałbym archeologię, kosmos i wieczór odkrywców sobie zachować.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Golden_T: ale to jest naprawde jakis dziwny zbieg okolicznosci, ze sprawdzilem kiedy wychodzi 1 odcinek 4 sezonu od razu po tym jak realnie sie skonczyl xD

pszypadeg? nie sondze

to musi oznaczac ze jestem jednym z Shelbych ( ͡ ͜ʖ ͡)

jutro bede poszukiwal twardo tego odcinka, bo nie wytrzymie
  • Odpowiedz
Hej Mirki i Mirabelki
Pewnie wielu z was zaraz zacznie mnie hejtować ale w najbliższy piątek robię 12h stream charytatywny na pewnego chłopaka, zbiórka jest na rehabilitację po wypadku. Nie jestem jakimś wielkim "strimerem" ale wyszedłem z założenia że nawet jak dzięki temu co zrobić uda się zebrać 50 zł to uznam to za sukces.

Wszystkie szczegóły są zawarte POD TYM LINKIEM

Na zachętę dodam ze będzie można zgarnąć parę gierek i paczkę gadżetów
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Andurvil: powaznie myślisz, że mu zależy na tym? :D. W------e ma, swoje zarobi kiedy tylko mu się zachce włączyć - dziś już panicz nie miał ochoty streamować.
  • Odpowiedz