Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CzosenWan: To zależy raczej od strimera, znam kilka przypadków gdzie moderatorzy dostają wynagrodzenie za swoją robotę, ale też często taka robota "moderatora" nie ogranicza się tylko do pilnowania czatu. No ale takich przypadków raczej nie jest za wiele, większość robi to mimo wszystko za darmo.
  • Odpowiedz
@CzosenWan: U mniejszych twórców za moderatorów często bezinteresownie robią znajomi/przyjaciele/partnerzy dla których samo wspieranie bliskiej osoby w streamerskiej przygodzie i przyłożenie ręki do rozwijania przez nią pasji stanowi źródło niemałej satysfakcji, a kiedy widzów - i w konsekwencji "szkodników" - jest niewiele, to nie wymaga to dużo większego wysiłku ponad samo pojawienie się o danej godzinie i aktywne uczestnictwo w transmisji.

Później popularność streamera rośnie, w efekcie czego rośnie również
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć!

Zapraszam na stream, jednakże nie Liga Legend tym razem!
Diablo II Resurrected
Hardcore Hell Trap assassin. Walka o skończenie piekła na HC ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak sobie włączyłem na 2 monitorze streama, chociaż rzadko to robię i gościu komentuje jakieś ciekawe filmiki na yt o wielkich konstrukcjach, drogich chateau, piramidach itp.
TV nie oglądam od chyba 10 lat, kiedyś jakość była lepsza zanim padła na ryj w okolicach 2010, discovery, programy przyrodnicze na tvp, seriale i filmy robione odpowiednio a nie na "reality show/documentary" itp. ( ͡° ʖ̯ ͡°).

I tak sobie pomyślałem,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#stream mirasy jak biorę streama na większy ekran to mi zacina i leci czarny ekran a jak go włączę na małym to śmiga
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wewnatrz aplikacji Amazon Prime natknąłem się na coś takiego jak Qello — to jest jakby osobny kanał, płatny 10 dodatkowych złotych miesięcznie, niezależenie od opłaconej rocznej subskrybcji Prime za 5 dych. Na Qello są koncerty i to całkiem świeże ale też z lat 60 i 70 jak The Doors. Dosyć przyjemne to jest nawet przeglądając na telefonie i słuchając z małego głośniczka, to na telewizorze czy słuchawkach musi być jeszcze miłej.
Poludnik20 - Wewnatrz aplikacji Amazon Prime natknąłem się na coś takiego jak Qello —...

źródło: Screenshot_20231116-021433

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GrzegorzPorada: no, ale są lepsze portale z kamerkami z paniami, ładniejsze panie i lepszy content, na dodatek mniej zarabiają niż te k--------y które udają ze nimi nie są xd
  • Odpowiedz