Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od jakiegoś czasu przyglądam się praktykom sieci Stokrotka, a konkretnie tzw "aktywnej sprzedaży" czyli zmuszaniu kasjerów do robienia z siebie idiotów i wciskania klientom dodatkowych produktów.
Dodatkowo ostatnio dowiedziałem się, że cenioną pracownicę na... 3 miesiące! pozbawiono premii, bo kontrola wykazała że nie zawsze proponowała:
- drogą bombonierkę emerytom kupującym za odliczoną kwotę produkt pierwszej potrzeby,
- płyn do naczyń uczniakom w czasie przerwy
- jakiś bzdet żulom kupującym "butelkę chleba"
- cokolwiek stałym
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lubiesamsiebie: Może tak, może nie. Tak przy okazji: przez nowego kierownika regionalnego wypowiedzenie złożyła jedna z najlepszych kierowniczek w regionie. Brawo ten pan. Oby tak dalej, to długo ta agonia już nie potrwa. Trudno, niech Stokrotki przerobią na Biedronki, czy Lidle. Tam przynajmniej podobno ludzie zarabiają, a nie dostają comiesięczne zapomogi.
  • Odpowiedz
"-Ilu jest w tej chwili muzułmanów w Szwecji? Niech pan powie?
-Nie wiem ilu jest w tej chwili muzułmanów w Szwecji, ale...
-No to niech pan powie, ilu jest?"

"Nasi urzędnicy znają arabski" xD

#
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#leszke u #stokrotka w #radiozet

Kaczyński be, Rydzyk be, Macierewicz be a Duda kala swoje gniazdo. Dorn i Napieralski w PO to normalne choć wcześniej pluli.
Oczywiście to #lechwalesa sam r------ł komunę. Sam!
SB dawało mu wygrywać w totka. Tak dawało ale to on to wszystko rozegrał.

#propaganda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach