Używa ktoś z Was #jbl bar albo #samsung HW-K360 zastanawiam sie nad nimi dwoma. Ten pierwszy 100 pln tańszy, i nie ma suba ale gra zadziwiająco dobrze. Myślałem ze bedzie płasko itp a tu proszę.
Drugi to wiadomo, jest sub, wieksza moc, itp ale to nadal samsung.
#muzyka #telewizory
#soundbar
Drugi to wiadomo, jest sub, wieksza moc, itp ale to nadal samsung.
#muzyka #telewizory
#soundbar











Myślałem nad YAMAHA YAS-207 pare recenzji ktore obejrzałem wydaja sie byc przekonywujące,moze ktos z was posiada ten model ,albo inny warty uwagi w tych pieniadzach?
#soundbar #audio #dzwiek #telewizory #pytanie #pytaniedoeksperta