#wykopparty - wstałem!

Impreza była niesamowita. I tyle fajnych lasek!! Pozdrowienia dla (na pewno nie wymienię wszystkich, bo mówiłem wam, że mam słabą pamięć i rozpoznaję was tylko po awatarach):

@Elfik32 @edytq @kkb1 @listva @Tf4rdy @Froto (człowieku propsy dla ciebie. Tort to była zajebista niespodzianka! I dzięki, że mogłem wysłać wiadomość do @kicioch z twojego telefonu :) ) @owczareknietrzymryjski (nareszcie cię poznałem!) @
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bohemot44: Mam nadzieję! Wziąłem aparat i nie zrobiłem ani jednego zdjęcia, bo widziałem z 5-6 osób które robiły foty, więc stwierdziłem, że nie robie duplikatów :P CZEMU CIĘ NIE BYUO?
  • Odpowiedz
Dziś miałem okazję posłuchać fragmentu wypowiedzi osoby reprezentującej Solarisa. Stwierdził, że ludzie w internecie wypisują brednie i czują się bezkarni - dodał, że to błąd - bo oni mogą do nich dojść do nich po "numerach" i takie wypowiedzi ukrócić. #solaris #truestory
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#niemcy #kolej #db #pesa #tylewygrac

W komentarzach do artykułu Spiegla tutaj (artykuł dotyczy kupna przez DB bardzo dużej ilości pociągów od bydgoskiej PESY), to Niemcy cieszą się, że DB kupi polskie pociągi a za przykład jakości od nas podają jeżdżące po niemieckich miastach... Solarisy :).

#solaris
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znowu pożar Solarisa. Ciekawe jestem jak kierowca musiał jeździć, żeby mu się tak hamulce nagrzały. :D #solaris
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach