Kadłubek czy gotowa konfiguracja? Gdzie mniejsza awaryjność, gdzie lepsza cena, czy ci goście są dobrzy http://www.bluemobility.pl/ @naprawalaptopow ew. ktoś chętny do pomocy przy wyborze.
#laptopy #nieserwispc #serwispc #informatyka
#laptopy #nieserwispc #serwispc #informatyka


























Podczas wymiany taśmy od lcd w moim staruszku Sony Ericssonie Zylo (w20i) kiedy plastiki nie były jeszcze pozakładane chciałem sprawdzić czy wszystko jest ok i na chwilę włożyłem baterię (metodą na krótko) - efekt cichutki trzask i metaliczny zapaszek. Niby wygląda to na zwarcie, ale tam szczerze mówiąc nie miało się za bardzo co zewrzeć. Nie wiem co mogło się stać, ale teraz telefon wcale nie daje oznak życia. Macie
W sumie nie wiem po co to piszę, chyba żeby cię pociesyzć bo wartość telefonu była większa
0xCC
0x44
reset
0xCC
0xBE