Wpis z mikrobloga

No to dzisiaj możemy pochwalić się niemałym osiągnięciem. Nasz serwis sprzętu, który otworzyliśmy pod koniec kwietnia zanotował właśnie dzisiaj 300 konsolę którą naprawiliśmy. To 42 konsole miesięcznie czyli praktycznie codziennie wychodzi od nas naprawiony sprzęt.

PS3 FAT klienta, która działała tak głośno że była nawet głośniejsza od odkurzacza właśnie stoi podpięta pod telewizor i jest cichutka
Emotikon smile
Od 4 godzin odpalony jest na konsoli God of War III, który bardzo mocno obciąża układy.

Co było przyczyną tak nadmiernego grzania?

Najzwyczajniej pasty termo, które widzicie na zdjęciu były wyschnięte w kamień, dodatkowo na środkowym układzie zrobiła się "czarna dziura" z pasty - w tym miejscu dochodziło do podniesienia temperatury. Typowa usterka dla starych konsol.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisowych, więcej informacji na:
http://xgamecenter.pl/serwis-konsol

Tagujemy wszystkimi konsolami oraz PC ponieważ coraz częściej dostarczane są do nas laptopy oraz stacjonarki. Mamy nadzieję że nie będziecie źli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps3 #serwispc #xboxone #xbox360 #ps4 #pcmasterrace #xgamecenter
xgamecenter_pl - No to dzisiaj możemy pochwalić się niemałym osiągnięciem. Nasz serwi...

źródło: comment_PqQsZF88EI3xzVPCPJRwLBqc8Akv2LcA.jpg

Pobierz
  • 20
@xgamecenter_pl: ile wymiana pasty w ps3 slim? macie jakiegoś kuriera door to door czy sam mam ogarnąć? podczas wymiany pasty trzeba robić format dysku? bo mam dużo slotów których nie chciałbym stracić
@xgamecenter_pl: Widać pełen profesjonalizm! Mata ESD z dywanu, dookoła wszystkie elementy od konsoli (i 10 innych sprzętów, nawet widać piękną segregację profesjonalnym organizerem antystatycznym z celulozy w formacie A4), płyta upaćkana pastą. Oby tak dalej( ͡º ͜ʖ͡º)
Cieszy, że chociaż prawilnego Quicka macie( ͡ ͜ʖ ͡)
@xgamecenter_p: Czasami wystarczy docisnąć dobrze radiator od strona nad którą jest zasilacz. W ten sposób odratowałem 3 konsole bez zdejmowania osłony procka (wygląda na to że po czasie deformują się dociski radiatorów) aczkolwiek nie zaprzeczam że pasta pod "czopkiem" też może być problemem. Ja użyłem do tego miedzianych blaszek. Płyta nie jest wygięta a temp spada o 10 a nawet 15 stopni C (sprawdzane poprzez miernik oraz wskaźnik temp dostępny w
@xgamecenter_pl: Naprawicie Xboxa 360 slim e.W którym wentylator zaczyna się kręcić po "nagrzaniu" konsoli, albo wyłączeniu poprzez ostrzeżenie o przegrzaniu.Tylko wtedy zaczyna się kręcić i dalej działa normalnie.
@mac_jg: Sprostuję chociaż troche, żeby nie było, że olewamy to co piszesz. Mata esd jest na stanowisku obok maszyny do bga. Zdjęcie zrobione przez mojego szefa można by powiedzieć z zaskoczenia, bo chciał 300 serwis jakoś uwiecznić niby na facebooku. (A mówiłem nie wrzucaj na wykop...). Wykładzina jest akurat w tym miejscu, bo lepiej mi się sprawdza niżeli mata przy rozkręcaniu drobiazgów. W tym wypadku było to PSP. Na macie wszelkie
@EpicElion: 100 zł pasta + spa, +20 zł termopady razem 120 zł, z dnia na dzień, jeżeli oddane w Dąbrowie Górniczej, koszta kuriera i czas kuriera, jeżeli wysyłkowo - wiadomo.