@kobeb: Ustaw najwyższą jakość wydruku i sprawdź, czy linie są nadal rozmazane. Jeśli nie, to zapewne wina przytkanej albo wysiadającej głowicy. Jeśli tak, to być może coś mechanicznie jest nie tak. Jeśli soft na to pozwala, zrób kalibrację zbieżności dysz.
  • Odpowiedz
@vvkurvv_ostry: Pewnie już jej czas dobiega końca, ale póki drukuje dobrze w najwyżej to tak będę drukował. Generalnie jestem pod wrażeniem wytrzymałości tej głowicy w tym kartridżu - jest to kartridż startowy, który uzupełniam tuszem z allegro ( ͡° ͜ʖ ͡°) a drukarka ma 3,5 roku i przebieg prawie 1400 stron :)
  • Odpowiedz
Mirki mam problem z tabletem #lenovo Miix 10, konkretnie z wifi. Wyszukuje mi sieci, ale za Chiny nie chce się z żadną połączyć. Karta sieciowa zainstalowana w tym cudzie to broadcom 4330. Próbowałem chyba wszystkich sterowników dostępnych w internetach (przynajmniej tych, które znalazłem). Problem występuje pod W8, 8.1 i 10. Ogólnie problem znany w google, ale nie udało mi się go rozwiązać. Może ktoś miał podobny problem i może coś
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, mam problem. Nie chcę na nowo się rozpisywać, więc wklejam treść jednego z wątków, które założyłem na forach internetowych:

Laptop Lenovo G510, 8gb RAM, i3-4100M, początkowo HDD marki WD, a konkretnie WD10JPCX (5400 RPM, 1Tb), Windows 10 64 bit.

Kupiłem dysk SSD w celu przyśpieszenia swojego sprzętu. Z uwagi na to, że nie mam slotu postanowiłem w miejsce dvd-romu zakupić adapter caddy, aby umieścić w nim swojego talerzowca.

Oczywiście
don_baltazar - Mirki, mam problem. Nie chcę na nowo się rozpisywać, więc wklejam treś...

źródło: comment_YgSWgudk5OKSdBhE5F9cnzhK1pKkJDF2.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sherriff: jestem rozczarowany, po co ludzie robią coś takiego skoro to ma nie działać. Jest nawet strona , więc jakby miało nie działać to by tego nie sprzedwali. Niestety nie posiadam konkretnie tego adaptera bo na allegro dokładnie takiego nie mogłem znaleźć, a i tyle wydawać nie chciałem
  • Odpowiedz
Mirki jest taka sytuacja zalalem sobie troche klawiature tymbarkiem, ale naprawde niewiele sie rozlalo, od razu recznikiem wytarlem ale niestety jakies korpelki dostały sie pod niektore klawisze i teraz mi sie kleja.

Poszedlem do serwisu i mi wycenili wszystko na ponad 8 stowek z wymiana klawiatury, czyszczeniem plyty głównej i inne p------y, w tym do wymiany caly palmers bo mam taką niewymienialna klawiaturke.

No ale bez jaj, dla mnie to za duzo,
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jesli sam tego nie zrobisz lub nie znajdziesz innego ktory zrobi to taniej a z laptopa chcesz korzystqc to chyba nie masz innego wyjscia. To najdrozszy tymbark w zyciu ale co zrobic, sa gorsze rzeczy na swiecie
  • Odpowiedz
@lupoo: jak powiedział mój poprzednik - jedynie dane z MHDD są wiarygodne, to co pokazuje HDTune bardzo często ma niewiele wspólnego z prawdą (jak większość tego typu oprogramowania uruchamianego pod kontrolą systemu Windows).
  • Odpowiedz
Słuchajcie Miraski zwłaszcza Ci ze wspomnianych tagów, tworzę i rozwijam już od dłuższego czasu system, aplikację web (jak zwał tak zwał - działa w przeglądarce) do obsługi serwisu komputerowego.

Działam już na niej od kilku lat i tak sobie pomyślałem, że może tu znajdę kogoś zainteresowanego takim systemem? System generalnie ma na celu ewidencje klientów ich sprzętów i przede wszystkim zleceń dla/na nich wykonywanych. Każdy klient w swoim koncie posiada przypisane komputery (i/lub
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#komputery #serwispc #intel #pcmasterrace

Mirki, zauważyłem, że wentylator na stockowym chłodzeniu Intela przy powyżej 50% zaczyna wydawać irytujący dźwięk. I nie wiem czy to uszkodzone łożysko czy ten typ tak ma. I nie wiem czy jest sens bawienia się w gwarancję i czy coś takiego w ogóle uznają.

Arek_ - #komputery #serwispc #intel #pcmasterrace

Mirki, zauważyłem, że wentylator...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Słuchajcie Miraski zwłaszcza Ci ze wspomnianych tagów, tworzę i rozwijam już od dłuższego czasu system, aplikację web (jak zwał tak zwał - działa w przeglądarce) do obsługi serwisu komputerowego.

Działam już na niej od kilku lat i tak sobie pomyślałem, że może tu znajdę kogoś zainteresowanego takim systemem? System generalnie ma na celu ewidencje klientów ich sprzętów i przede wszystkim zleceń dla/na nich wykonywanych. Każdy klient w swoim koncie posiada przypisane komputery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grzylen: W pracy też korzystam z takiego systemu jak opisałeś, tylko dużo prostszego. Również mamy podpiętą bramkę sms ale z tego co mi wiadomo to koszt wysłania jednego sms wynosi 0,065 PLN.

  • Odpowiedz
@mr_bless: tak to są Wiadomość ECO: czyli przychodzi z jakiegoś ogólnego numeru telefonu u mnie możesz mieć swoją nazwę w polu nadawca SMS w telefonie. i oczywiście 48 brutto nie netto :)
  • Odpowiedz
Skończył mi się tusz w drukarce Canona (mg5350), polecicie jakieś dobre zamienniki? Na alledrogo znalazłem coś takiego http://allegro.pl/5x-tusz-canon-mg5250-mg5350-mg6150-pgi525-tfo-tf1-i5346016340.html
i zastanawiam się czy to coś warte? Używa ktoś albo może ktoś coś polecić? Bo ceny tych zamienników z allegro w porównaniu do oryginałów to jest niezły kosmos.

Swoją drogą to że drukarka odmawia wydrukowania czarnego tekstu w momencie, w którym skończyła się 'magenta' to jest naprawdę jakiś żart.

#drukarki #canon
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A oni piszą że spowodowane jest to niewłaściwą obsługą klawiatury


@kamil1210: Mają rację, kto w tych czasach używa klawisza strzałki? Jakbyś nie używał to byś nie zepsuł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ajaracki: jesli nie masz gwarancji, dorwiesz manual demontazu swojego modelu i masz sprawne raczki wyjdzie cie to tyle co pasta termoprzewodzaca + jako ze pytasz pewnie nigdy tego nie robiles to bedzie okolo 3 godzin na wszystko przy czym musisz trzymac sie manuala krok w krok i odpowiednio ukladac sobie srubki i czesci na powiedzmy plastikowej podstawce a podczas roboty odlaczasz zasilacz baterie i uziemiasz raczki dotykajac kaloryfera badz czegos
  • Odpowiedz
@ajaracki: jak chcesz miec pewnosc ze dobrze zrobili odpalasz jakis benchmark i sciagasz jakis program ktory pokaze ci temperatury cpu i gpu (chyba ze ten od toshiby pokazuje temperature gpu) wtedy mozesz wywnioskowac na podstawie danych z internetu ile dana karta graficzna powinna miec temperatury czy zrobili cos z pasta na karcie graficznej czy nie bo akurat tu jest pies pogrzebany ze moga wymienic na cpu a np nie wymienic
  • Odpowiedz
Pytanie za milion dolanów moje mirry, jak sobie mirkuje to ekran potrafi przybrać jednolicie szary albo niebieski kolor, jak piznę w konkretne miejsce na obudowie, dokładnie pod strzałkami to wraca do normy, czasem piznę raz i jest ok, czasem tłukę jak muslim żonę aż się wszyscy zlatują i przestaje migać, jaki może być powód? Lapek to hp pavilion 6050ew karta to jakiś radeon. Stracił gwarancję, dzieje się niezależnie od przeinstalowania systemu, sterowników
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@syn_admina: Nie, co ty, on jest stary ale że nie gram w nic poza cs-em to wystarcza mi w zupełności. Kupił bym sobie i to rozwiązało by wszystkie problemy ale dopiero remontowąłem auto a potem motocykl > nowy laptop xD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hej mordeczki, mam pytanie czy ktos posiada takiego laptopa Laptop Lenovo E50-80 (80J200K6PB)
http://www.morele.net/laptop-lenovo-e50-80-80j200k6pb-759413/
Chodzi mi o czas pracy na baterii, moja mama go zakupiła ponad miesiąc temu i teraz mówi ze bateria przy oglądaniu YT trzyma kolo 2,5 godziny, czy to normalne czy powinna trzymać dlużej?, w specyfikacji jest niby ze 6 godzin, ale to jest podawane chyba jak sie lapka włączy i sobie chodzi ze tak powiem w stanie jałowym
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach