Wpis z mikrobloga

Skończył mi się tusz w drukarce Canona (mg5350), polecicie jakieś dobre zamienniki? Na alledrogo znalazłem coś takiego http://allegro.pl/5x-tusz-canon-mg5250-mg5350-mg6150-pgi525-tfo-tf1-i5346016340.html
i zastanawiam się czy to coś warte? Używa ktoś albo może ktoś coś polecić? Bo ceny tych zamienników z allegro w porównaniu do oryginałów to jest niezły kosmos.

Swoją drogą to że drukarka odmawia wydrukowania czarnego tekstu w momencie, w którym skończyła się 'magenta' to jest naprawdę jakiś żart.

#drukarki #canon #pytanie #kiciochpyta #allegro #pytaniedoeksperta #cebuladeals #pytanie #zakupy #pomocy #serwispc
  • 3
  • Odpowiedz
@Netrunner: kupowałem na adko.pl właśnie do tego modelu, zawsze o 5 lat. Jeden czarny tusz zaczął robić problemy i sprzedający olał mnie ciepłym moczem. Więc kij mu w oko i kupię gdzie indziej następną partię. Nigdy nie było z nimi problemów na Brotherze i Canonie, drukowałem na nim fotki nawet. Mój brat kupił do swojej Mg5350 tusze jakieś z anglii i zapłacił 2,5 za pojemnik i drukarka chodzi na tym drugi
  • Odpowiedz