Niestety nie moglem wczoraj obejrzec meczu wiec prosze jakiegos milego mirka o streszczenie co sie dzialo.
1.Jak z 0:2 zrobilo sie 3:2?
2.kto gral na + a kto na -?
3.Czy sa perspektywy na dobre miejsce w lidze?
#seriea #acmilan #milan #napoli
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Policja_Mnie_Nie_Szanuje: 1) Masa indywidualnych błędów w drużynie Milanu. Po bramce na 2:1 Napoli złapało wiatr w żagle, a Milan zaczął grać jakby był totalnie wystraszony rywala. Do 58 minuty grał Biglia, który zaliczył fatalny występ za niego wszedł Bakayoko i zagrał jeszcze gorzej od Argentyńczyka i totalnie nie ogarniał co się dzieje na boisku. 2) Na + Zieliński , Callejon, Suso, Borini na - Hamsik,Calabria,Donnarumma, Biglia, Bakayoko 3)Pytasz o Milan
  • Odpowiedz
@Policja_Mnie_Nie_Szanuje: Ja przed sezonem obstawiałem 5 miejsce z nadzieją, że ktoś z trójki Inter, Roma, Napoli zagra gorszy sezon i wtedy Milan dostanie się do pucharów. I myślę, że na coś takiego trzeba się nastawiać. Mam nadzieję, że Gattuso wyłączy Bigli tryb forza Lazio, bo każdy jego kontakt przyprawiał o zawał. Chyba jedyne plusy jego występu to dobry przerzut do Suso po którym ten zaliczył asystę i to, że Bakayoko
  • Odpowiedz
Jak się popatrzy na skrót z akcjami Zielińskiego, to ilość przyjęć, podań, dryblingów i swoboda gry w wczorajszym meczy, robią spore wrażenie. A warto dodać, że to nie był mecz z jakimś Frosinone czy innym Spal, tylko z Milanem.
#mecz #seriea #pilkanozna
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jarmuzyd: Zobaczymy. Mało kto liczył na debiut Teo 3 dni po podpisaniu kontraktu, a mimo wszystko dostał ponad 20 minut. Jeśli w tygodniu dobrze prezentował się na treningach to niewykluczone, że zacznie od pierwszej minuty.
Z Kownackim faktycznie może być tak, że zacznie raczej na ławce.
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: niestety wypozyczony z romy Defrel pewnie bedzie grac w pierwszym skladzie, a Quagliarella mimo 35 lat i tak moze jeszcze trzymac forme zeby biegac do tej 60-70 minuty.
Czuje ze kownacki znowu bedzie jokerem wchodzacym z lawki, ale zobaczymy
No z teo ciekawe jak to sie skonczy, bo ma dobra konkurencje
  • Odpowiedz
Dzisiejsze podsumowanie gry Polaków [2018-08-25]:

Bramkarze
Łukasz Fabiański (33 lata) [klub: West Ham United]: rozegrał 90 minut. Jego zespół przegrał 3-1 z Arsenalem w angielskiej Premier League. Link do straconych goli - TUTAJ.

Artur Boruc (38 lat) [klub: Bournemouth]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół zremisował 2-2 z Evertonem w angielskiej Premier League.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Skyler: poszukaj w google czy w krk jest sklep ze starymi gazetami. Kiedys na Tomexie taki widzialem. (Btw mozesz kupic od Przegladu wersje pdf chyba)
  • Odpowiedz
Fabiana Ruiza dzisiaj nie będzie w kadrze meczowej. Reszta drużyny zdrowa. Biorąc pod uwagę, że Diawara to inna pozycja, Rog nie ma podejścia do Ziela, a Hamsik zagrał słabo tydzień temu wygląda na to, że Zielu znowu od 1. minuty.
#pilkanozna #napoli #seriea
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Primusek: No i bardzo dobrze, niech nabierze tej słynnej pewności siebie. A Hamszik tera nie gra na DM przypadkiem ? Jak tak to przez sezon będzie rywalizacja Zieliński-Ruiz, bo Rog rzeczywiście za słaby
  • Odpowiedz