Pjanic: "Cristiano przez ostatnie lata udowadniał, że jest najlepszy na świecie. Zanim przyszedł do Juve, rzuty wolne dzieliliśmy pomiędzy mnie i Paulo. Teraz wszystkie będzie wykonywał Cristiano. Robi to wspaniale."


No chyba sobie żartują xD Niech Kryszczjanu strzela sobie ze środka siłowe, tak jak lubi, ale z prawej i lewej strony w ogóle nie powinno być dyskusji co do wolnych. Nie ma startu do Paulo, Miralema czy nawet Federico.

#juventus
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teraz wszystkie będzie wykonywał Cristiano. Robi to wspaniale.


@realbs: Nie siej paniki i nie rób clickbaitów :)
Poprawna wersja wypowiedzi Pjanica
"Rywalizowaliśmy o rzuty wolne razem z Paulo Dybalą, a teraz pojawił się jeszcze Cristiano Ronaldo, który również dobrze wykonuje ten stały fragment gry. Cristiano da nam bardzo wiele i cieszymy się, że jest tutaj razem z nami. W ostatnich latach udowodnił, że jest najlepszy na świecie". "

@TymRazemNieBedeBordo
  • Odpowiedz
Dzisiejsze podsumowanie gry Polaków [2018-08-27]:

Bramkarze
Maciej Majewski (29 lat) [klub: Grindavíkur]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół przegrał 3-1 z Fylkir w 1 lidze islandzkiej.

Obrońcy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karol Linetty uznany najlepszym piłkarzem Sampdorii we wczorajszym meczu. Jeśli chodzi o #reprezentacja to moim zdaniem największym zadaniem Brzęczka nie będzie wcale uwolnienie potencjału Zielińskiego, lecz właśnie Linettego.
#pilkanozna #seriea
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jarmuzyd: Nie, idąc tym tokiem myślenia niech zagra chociaż raz przyzwoicie w eliminacjach albo meczach towarzyskich jeśli ma być brany pod uwagę w głównym turnieju. A jeszcze mu się nie zdarzyło, facet jest tragiczny w kadrze.
  • Odpowiedz
@Primusek: no to jest największy błąd Nawałki, że odpalił sobie Karola, a zamiast twardo postawić na niego i Zielińskiego. Zamiast tego uroił sobie, że możemy grać parą Krychowiak-Mąka/Góralski. Gdzie w ogóle ten drugi przy Krychowiaku bez formy, to był jakiś sabotaż naszej gry ofensywnej. Środek można zabijać, jak się gra super skrzydłami, z dublowaniem pozycji, a nie raptem po jednym wahadłowym. xD Krycha w formie może trzaskać po 90 minut,
  • Odpowiedz
@Primusek: Linetty mimo wszystko miał sporo strat na początku drugiej połowy i nie wiem czy to wina murawy czy co, ale Teo z 4 razy się wywracał. Jeszcze o Cionku powiem, bo widziałem mecz Spal to dość solidnie parę błędów, ale też pokaźna liczba odbiorów. Co do reszty się zgadzam.
  • Odpowiedz
Prawilnie przypominam:

Piotr Zieliński- 2 gole
Arkadiusz Milik- 1 gol
Mariusz Stępiński- 1 gol
Krzysztof Piątek- 1 gol
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Włosi to jednak dzbany. Na trybunach ponad 60 tysięcy ludzi, Fiesta, leci pazza Inter a oni pokazują tunel z pilkrzami. Drugi czy trzeci sezon

#mecz #inter #seriea
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niestety nie moglem wczoraj obejrzec meczu wiec prosze jakiegos milego mirka o streszczenie co sie dzialo.
1.Jak z 0:2 zrobilo sie 3:2?
2.kto gral na + a kto na -?
3.Czy sa perspektywy na dobre miejsce w lidze?
#seriea #acmilan #milan #napoli
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Policja_Mnie_Nie_Szanuje: 1) Masa indywidualnych błędów w drużynie Milanu. Po bramce na 2:1 Napoli złapało wiatr w żagle, a Milan zaczął grać jakby był totalnie wystraszony rywala. Do 58 minuty grał Biglia, który zaliczył fatalny występ za niego wszedł Bakayoko i zagrał jeszcze gorzej od Argentyńczyka i totalnie nie ogarniał co się dzieje na boisku. 2) Na + Zieliński , Callejon, Suso, Borini na - Hamsik,Calabria,Donnarumma, Biglia, Bakayoko 3)Pytasz o Milan
  • Odpowiedz
@Policja_Mnie_Nie_Szanuje: Ja przed sezonem obstawiałem 5 miejsce z nadzieją, że ktoś z trójki Inter, Roma, Napoli zagra gorszy sezon i wtedy Milan dostanie się do pucharów. I myślę, że na coś takiego trzeba się nastawiać. Mam nadzieję, że Gattuso wyłączy Bigli tryb forza Lazio, bo każdy jego kontakt przyprawiał o zawał. Chyba jedyne plusy jego występu to dobry przerzut do Suso po którym ten zaliczył asystę i to, że Bakayoko
  • Odpowiedz