• 1
Dobra mirk byłem w trzech sklepach i mam do wyboru póki co Giant contend are 3 2020 I trek Domane ar 3 z 2021. Jak zdążę to jeszcze do 15 myślę gdzieś podjechać obejrzeć coś innego

Co byście polecili z tych brać?
#rowery #rower #szosa
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siemano mirasy. Jak dbacie o czystość swoich rowerów? Ostatnio byłem w lesie po deszczu i rower wygląda jakbym go z bagna wyciągnął. Nie chce mi się tego ścierkami czyścić xd zastanawiam się, czy nie podjechać na myjnie samochodową i tak sprawy nie załatwić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rower #rowery #mtb
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolejne moje w ostatnich tygodniach pytanie. Tym razem dotyczące transportu rowerów a nic podobnego nie znalazłem :) - bagażnik rowerowy mocowany na klapę samochodu - ma ktoś jakieś doświadczenia? Coś sprawdzonego wartego uwagi?

Nie chcę na dach bo nie mam relingów a za rok max. dwa będę zmieniał auto na większe.
#rowery #szosa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rower #rowery
Chcę kupić sobie zestaw narzędzi do roweru- mam jakieś pojedyncze klucze, wolałbym mieć wszystko w kupie. Budżet do 230-250 zł. Czy ten jest ok w tej cenie, czy szukać dalej? Ktoś może coś polecić?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poleci ktoś jakieś pedały spd + platforma? (aby w różnych butach jeździć)
Są minusy tego rozwiązania od zwykłych spd?

#rower #rowery #sport
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nefth: jak pracują poprawnie i gładko to bym wytarł nadmiar i się nie przejmował. Tam bebechy i tak są całe w smarze. Wiem że są dwie szkoły serwisowania takich spd - jedna nawalić smaru po brzegi, druga, to tylko minimalnie na same łożyska w środku. Fabrycznie chyba na łożyskach jest taki czerwonawy, a przy korpusie grafitowy ale w sumie dawno już nie robiłem serwisu.
  • Odpowiedz
@Wienc: pod zakrętką z prawej strony zdjęcia masz wentyl. Potrzebujesz wysokociśnieniowej pompki. Ciśnienie dobierasz z tabeli producenta pod swoją wagę.
  • Odpowiedz
@SuperBasshunters: u mnie w Reconie Silver nie ucieka wcale. Rockshox mówi o serwisie dolnych goleni co 50h, a pełnym co 100, nie wiem jak jest w suntourze. Co te 50h spuszczam powietrze i po serwisie nabijam.
  • Odpowiedz
Pierwsza siedemdziesiątka zaliczona ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pierwsze 40 kilometrów jechane tempem kumpla, którego nie mam zamiaru wyśmiewać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Większość trasy po lasach, błotko, wszędzie blotko. I baseny xD Druga cześć po małej przerwie na wybory i zjedzenie czegoś słodkiego w domu, już bardziej moim tempem, plus niezłe podjazdy. Generalnie po całości, jeszcze mi sporo sił zostało, także może w tym
guru8 - Pierwsza siedemdziesiątka zaliczona ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pierwsze 40 kilometrów jechan...

źródło: comment_1594577590RQbC8Kfy7MZKrCQevU7MlV.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Jaki rower kupić w przedziale 2,5-3,5 k? Chcę go używać w jeździe po lesie i mieście, więc dobrze jakby był uniwersalny.

#rower #rowery
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki jaki polecacie rower dla różowej w budżecie 1400 zł? Rower bedzie służył do typowo turystycznych weekendowych wyjazdów, raczej po leśnych drogach niż po mieście.
#rower #rowery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach