Warto było czekać do 3 w nocy,już się bałem że nocka zmarnowana tak jak na uroczystości otwarcia :D #rio2016
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Kielek96
- 2
- 7

Pozytron
- 0
@polik95: o co chodzi ?
Wiecej czadu!
#rio2016
#rio2016
- 8
Tokio ma ile 15 minut? A wiele lepsze show. Eh. #rio2016
- 2
- 19
Troche fail ze zrobieniem swastyki XD #rio2016
- 25
Podobno ma wbić Baby Metal
#rio2016
#rio2016
- 1
@Xivid_Drugi: Fajne były

- 9
#rio2016 W moich czasach to sie nazywalo fotoplastikon, albo inne origami...
- 2
- 7
Piękna sprawa #rio2016
- 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Czo ta Japonia #rio2016











