@Karp_Molotow: tak xd, miałem 512mb i musialem bawić się w jakieś komendy starotwe, plus monitor 21:9 i problem ze skalowaniem, no sama gra też mi bardziej się pdooba niż gta 5 które było momentami zbyt niepoważne. kowbojów to conajmniej na rok mam już dosyć
  • Odpowiedz
#gry #rdr #rdr2
Biorąc pod uwagę fakt, że RDR NA PC jest teraz w chorej cenie, to pojawia się pytanie czy jest sens zaczynać od RDR2 które można dorwać teraz w okolicach 130zł, czy lepiej po kolei najpierw 1 a potem 2, czy nie ma to większego znaczenia?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vukosky123: Czekałeś tyle lat na port RDR na PC i nie poczekasz jeszcze roku, aż cena spadnie do tej "sensownej"? ( ͡ ͜ʖ ͡). Czy może cierpisz na ostatnio modny - Fear of Missing Out?
  • Odpowiedz
#rdr2 W ogóle czemu w świecie tej gry nie ma w ogóle aut? W Epilogu w 1907 już na pewno powinny być gdzieniegdzie widoczne, szczególnie w Saint Denis. Wtedy w USA było zarejestrowane 140 tysięcy samochodów osobowych, w takim dużym mieście na pewno jakieś musiały się pojawić.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rdr2 Główny wątek to zero wyzwania, za to nie potrafię upolować wiewiórki w idealnym stanie, pomimo, że zastrzeliłem ich kilkadziesiąt łukiem i lekkim sztucerem, to najlepsze podsumowanie tej gry xD ( ʖ̯)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rdr2
Kiedy aktywują się misje członków gangu w których trzeba im przynieść jakiś przedmiot?
Typu pióro dla Mary Bath
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Cztero0404: Ja raczej obstawiam okolice 350zł. Dlatego że ich targetem jest jak największa masa ludzi, a nie tylko grono największych fanów. Taka cena by rozzłościła zbyt wiele ludzi, i nie opłacałoby im się to.
  • Odpowiedz
#rdr2 #cyberpunk2077 Ehhh miałem misję z biciem Polaka w rdr2 i aż mi smutno się zrobiło, jakby taka misja była w porządnej i rozbudowanej grze np w cyberpunku to pewnie by sie dało zapłacić za tego Polaka albo rozwiązać to jakoś inaczej
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach