• 3
Pani w recepcji w Polskim Radiu w złym humorze dziś. #radio #medialnymhrok
Zapraszam do słuchania Czwórki za chwil kilka.
@ciechan666: szkoda, że w Anty nie bywam. To by beka była. :D
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
"If you find yourself complaining about quality of this radiostation - go ahead and find another one - you will discover we are not that bad after all!"

Za te wstawki i to czytane przez Matta Berry'ego (młodszy szef firmy z IT crowd) uwielbiam Absolute #radio ;)

Jakość muzyki jest spoko, można porównać do Polskiego anty-radia. Mają (mieli) fajny konkurs w którym jak usłyszysz tą samą piosenke 2x w ciągu dnia i
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@padobar: Tak, a w zasadzie całe procesory emisyjne. Wygląda to tak że dosył sygnału mają przez neta albo radiolinie, a przy samych nadajnikach jest dsp+koder rds. I teraz skacząc sobie po skali mam cały czas jedną stacje ale z różnymi ustawieniami EQ, dynamiki itp.
  • Odpowiedz
Słucham teraz radiową jedynkę i gadają tam o wprowadzeniu systemu antyplagiatowego dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych...hmm ok taki system ma rację bytu na uczelniach przy pisaniu prac dyplomowych ale w szkołach? To w szkołach już zadania domowe pisze się na komputerze? #radio #kiciopyta #edukacja #chorepomysly
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To w szkołach już zadania domowe pisze się na komputerze?


@Fredericksen: A nie bywa tak już od dawna? Taka praca nie musi być oddana w formie pliku, bo przez programy antyplagiatowe przepuszcza się również tylko próbkę tekstu - nawet z ręcznie napisanego wypracowania można wprowadzić do systemu krótki fragment.
  • Odpowiedz