Z cyklu "co to za utwór".
Leci co jakiś czas w radio, ale nie jest nowy, ma pewnie kilka lub kilkanaście lat. Śpiewa najprawdopodobniej czarnoskóra kobieta. Zwrotki są wolne, refren jest szybki z energią, pamiętam tylko dwa słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
..... ..... .... know
..... .... ..... free

Wiem, że może być ciężko z tymi informacjami. Nie słucham tego rodzaju muzyki, ale jakoś tak zapadła mi
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie się dowiedziałem, że ze skrajnie lewackiego Radia Dla Ciebie, wyrzucono lewacką dziennikarkę Elizę Michalik, kiedyś dziennikarkę skrajnie prawicowo-kucową. Miała swój program na Superstacji, gdzie często pojawiał się Korwin. O co poszło?
#elizamichalik #rdc #radio #kuce #4kuce
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@goblin21: niestety. Więc niech mi zrobią taki kanał z Ziemkiewiczem, Magierowskim, Semką jako prowadzącymi audycje i wtedy będę mógł stwierdzić, że mamy względną "równowagę". Jest jeszcze PR3 "Trójka" pod rządami Magdaleny Jethon czyli takie mniej nachalne RDC, więc tak jak mówię, z tą równowagą będzie mocno względni nawet jeśli powstałby kanał ściśle prawicowy.
  • Odpowiedz
Ostatnio parę razy słyszałem w różnych miejscach piosenkę i ciągle mi chodzi po głowie. Niestety zawsze było za głośno, żeby użyć shazam i ciężko mi ją namierzyć. Pomóżcie plz.
Elementy charakterystyczne to:
- dominująca partia to melodia grana na sekcji smyczkowej, dosyć ciężka, filmowa, wręcz niepokojąca
- jak nie ma smyczków to śpiewa kobieta, prawdopodobnie melodia jej śpiewu ma się nijak do melodii smyczków

Z góry dzięki.
#piosenka #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#stan #rydzyk #radio #telefon Według Giertycha w Radiu Maryja działa tajny telefon

Dyrektor radia i telewizji katolickiej o. Rydzyk, ma specjalną tajną linię telefoniczną, udostępnianą ważnym i zaufanym politykom, przychylnym duchownemu, poprzez którą zawsze dostaną czas na antenie – zdradza mec. Giertych.

Tadeusz Rydzyk to bez wątpienia najbogatszy duchowny w Polsce. Ma nie tylko silne instytucje medialne z rozgłośnią Radia Maryja i Telewizją Trwam, ale
stanislaw-cybruch - #stan #rydzyk #radio #telefon Według Giertycha w Radiu Maryja dzi...

źródło: comment_d2JDOE6PsYPCDuV0Sdxdx4heBRGfrqTx.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Pani w recepcji w Polskim Radiu w złym humorze dziś. #radio #medialnymhrok
Zapraszam do słuchania Czwórki za chwil kilka.
@ciechan666: szkoda, że w Anty nie bywam. To by beka była. :D
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach