Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@random_bash: Forxst ma
- 1
@ZeT_: dzięki wariacie
@Jimothy: szreder ma niezłe buty
- 0
Pawbeats - Euforia ft. Quebonafide, Kasia, Grzesiek
#rap #muzyka #freeweezyradio #pawbeats #quebonafide #polskirap
#rap #muzyka #freeweezyradio #pawbeats #quebonafide #polskirap


- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 0
@Pink_Koczkodan: Ja widziałem jak ukradłeś ze sklepu gumę do żucia i mogę o tym powiedzieć policji
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#quebonafide jak jeszcze brał dokładki na stołówce
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@marsmarchmars no taką to by hehe co nie heniu?
- 4
@Mystoo: oj tak Zbyniu
- 11
Quebonafide - Manekin
8 lat od premiery Eklektyki, jednej z najbardziej przełomowych płyt w historii polskiego rapu
#rap #polskirap #quebonafide
8 lat od premiery Eklektyki, jednej z najbardziej przełomowych płyt w historii polskiego rapu
#rap #polskirap #quebonafide

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
pod ostatnim klipem był link do strony http://psychorelations.pl i tak codziennie procenty rosną, może preorder czy coś innego wyskoczy niebawem
#quebonafide
#quebonafide
- 0
konto usunięte via iOS
- 0
- 1
@nicramnet: nogi mu schudły od s----------a przed ludźmi Sentino
- 4
#quebonafide Benz-Dealer koncertowo to będzie czysty ogień, co za wjazd na koncert! Aż żal ze on tego nie nawinął w takim agresywnym stylu.
@Hejtel jeszcze przed sceną wydzielona strefa z ławkami, do której od 21:20 nie wpuszczali xD
No dziwnie to wyszło, tłum pod sceną, luz przy ławkach i znowu tłum za "strefą".
Walneliby jeden dzień quebo+goście, to jeszcze mogliby więcej hajsu za bilety wołać.
No dziwnie to wyszło, tłum pod sceną, luz przy ławkach i znowu tłum za "strefą".
Walneliby jeden dzień quebo+goście, to jeszcze mogliby więcej hajsu za bilety wołać.
- 1
@Hejtel: Mata nie ma jeszcze podjazdu do quebo, który jest nr.1 w PL i mówie to osoba, która nie lubi jego twórczości.
- 1
#polskirap #quebonafide #mata
Kto jest obecnie najpopularniejszym PL raperem? Coś mi się wydaje że Mata chyba przebił Quebo obecnie, może gra trochę bardziej pod publikę co owocuje tym ze naprawdę jest jego 5 minut, zobaczymy jak zacznie robić rzeczy bardziej "niszowe". Ale nie zapominajmy o tym że Quebo sprzedaje obecnie najwięcej płyt, Mata jeszcze nie ma diamentu na koncie. A Quebo ma ile? 3 czy 4?
Kto jest obecnie najpopularniejszym PL raperem? Coś mi się wydaje że Mata chyba przebił Quebo obecnie, może gra trochę bardziej pod publikę co owocuje tym ze naprawdę jest jego 5 minut, zobaczymy jak zacznie robić rzeczy bardziej "niszowe". Ale nie zapominajmy o tym że Quebo sprzedaje obecnie najwięcej płyt, Mata jeszcze nie ma diamentu na koncie. A Quebo ma ile? 3 czy 4?
Najpopularniejszy PL 2021 ?
- Quebonafide 43.5% (64)
- Mata 56.5% (83)
2
Powstała gra planszowa Monopoly - edycja Ciechanów. W środku m.in. Quebonafide

Portal ciechanowinaczej.pl, Społeczeństwo 2021-07-15 , To nie lada gratka dla wszystkich fanów planszówek - powstała oficjalna licencjonowana gra planszowa
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
#rap #muzyka #quebonafide
Jako że Que wypuścił nahypowany przez fanów benz dealer z tommym, postanowiłem sprawdzić twórczość toma, bo wszyscy się nim jarali, no i się trochę zawiodłem. Nuty brzmią jak ninja z die antwoort, teksty też takie se, ale ma bujać a nie być przekminiane (takie przynajmniej mam odczucie) no ale bujać nie buja. Czy Cash też jest przehajpowany, czy po prostu numery w topce
Jako że Que wypuścił nahypowany przez fanów benz dealer z tommym, postanowiłem sprawdzić twórczość toma, bo wszyscy się nim jarali, no i się trochę zawiodłem. Nuty brzmią jak ninja z die antwoort, teksty też takie se, ale ma bujać a nie być przekminiane (takie przynajmniej mam odczucie) no ale bujać nie buja. Czy Cash też jest przehajpowany, czy po prostu numery w topce

























spotift
#nowoscpolskirap #polskirap #rap #mata #quebonafide #malikmontana
źródło: comment_1630447379evkMk22HmswjhY5eUsybP7.jpg
Pobierz