#mecz #euro2016 #pzpn #pilkanozna W swietle wyniku jaki widzimy jeszcze bardziej boli, ze nie przeszlismy Portugalii. Prawdopodobnie gralibysmy w finale, nastepny taki splot korzystnych okolicznosci jak kadra, grupa i drabinka po wyjsciu z grupy to co najmniej za kilkanascie lat.
Nie potrafie do teraz zrozumiec, czemu wygralismy rzut moneta, a sami zdecydowalismy zeby strzelac jako drudzy na wlasne zyczenie zmniejszajac swoje szanse? Przeciez na
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@straggler: Nie chce mi sie wierzyc, ze sam to wymyslil. Pytac trzeba Nawalki moim zdaniem. Nie rozumiem, czemu ten fakt wyboru kolejnosci przez nas jest taki przemilczany. Ja dowiedzialem sie przez jeden wpis na mikroblogu a to powinno byc analizowane w mediach jako jedna z przyczyn porazki.
  • Odpowiedz