@inspektor_erektor: znasz znasz , kiedyś się chodziło na Zwierzyniecki , Garbarnie , Koronę , Wieczysta fajne weekendy po 2 czy 3 mecze się zaliczało z rodzicielem ale najpierw na Kałuży 1 a potem co tam kolejne grywalo
  • Odpowiedz
@ThrashMetal: Czuje trochę ból dupki...? ;)
Trzecioligowiec z bardzo biednego regionu PL, z niewielkim budżetem, któremu kilka tygodni temu odszedł najlepszy snajper, podstawowy pomocnik i stoper potrafił mimo niezbyt szczęśliwego początku meczu strzelić bramkę więcej i wygrać mecz z niezłym drugoligowcem.
Druga sprawa - znam realia i wiem, że Raków stać na więcej, ale niestety dali sobie wyrwać zwycięstwo.

ps. brat mieszka w SC więc coś tam o Rakowie wiem,
  • Odpowiedz
@Michau89: Tylko, że jeden z nich jest najlepszym zawodnikiem w historii reprezentacji, człowiekiem który wyciąga nasz futbol na prostą. A, że nagina trochę debilne polskie prawo to nie każdemu się musi podobać ale bez przesady. A drugi to jakiś lokalny sebix z niewiadomo skąd.

No ale nie będę się kłócić bo my już chyba prawie zgodę mamy xd
  • Odpowiedz
Szykuje się małe twitterowe drama, bo najwyraźniej Jakub Meresiński z Wisły zamierza atakować Bońka.
Aczkolwiek nie wiadomo, czy to jest jego prawdziwe konto, bo niezweryfikowane. Więc można napisać, że ktoś atakuje Bońka na twitterze i są to poważne oskarżenia.

https://twitter.com/JakubMeresinski

#boniek #pzpn #pilkanozna #ekstraklasa #wislakrakow
El_Duderino - Szykuje się małe twitterowe drama, bo najwyraźniej Jakub Meresiński z W...

źródło: comment_oaAt2S7iUu8Gk1PnHTJYbLThqa7lUmfx.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
"Chciał potwierdzenia czy dobrze robi interesując się
Bartoszem. Pewnie gdybym powiedział, że nie jest gotowy do wyjazdu, nie byłoby tematu. Stwierdziłem jednak w rozmowie z Ranierim, że to szalenie utalentowany chłopak i będzie pasował do angielskiej piłki. Porozmawialiśmy, temat poszedł do przodu, bardzo się cieszę, że się dogadali - mówi Boniek"
i pomyslec ze slowa Bonka mogly przekreslic miesiace pracy skautow xD #pilkanozna #mecz #ekstraklasa #
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dawul: Rzadko, który klub z PL czy La Liga ma swojego przedstawiciela na Polskę. To jest kompletnie nie ten rynek, np. z hiszpańskich żaden klub nie obserwuje Polski. Leicester też nie, zadzwoń do Tabisza i zapytaj o spis z dwóch lat scoutów, którzy się pojawiali na Cracovii. Leicester tam nie ujrzysz Zagrał coś tam na euro, obejrzeli go na video i tyle.
  • Odpowiedz
@Dawul: To zależy, ja nie znam organizacji Leicester. Jeśli jest tak jak w innych angielskich klubach to jest prawdopodobne, że przy negatywnych słowach Bońka do transferu by nie doszło. To też zależy czy Ranieri i Boniek znają się dobrze i sobie ufają, tego też nie wiem. Wiele transferów upada, bądź do nich dochodzi z powodu zdania jednej osoby, szczególnie w Anglii. Natomiast czy Boniek jest aż tak związany z Ranierim
  • Odpowiedz