I cyk, dziś kolejna, druga w tym roku, wygrana z PZPN przed Naczelnym Sądem Administracyjnym. Może w końcu czegoś dowiemy się o budżecie Polskiego Związku Piłki Nożnej i o tym jak wydano 43 045 910 zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki?
O obu sprawach więcej w tekście: https://siecobywatelska.pl/mecz-z-pzpn-wygrany/
___
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #prawodoinformacji #pzpn
WatchdogPolska - I cyk, dziś kolejna, druga w tym roku, wygrana z PZPN przed Naczelny...

źródło: comment_GErIkpCC1JhAAA31tb7Wx8GPGOeMogT0.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oho już n--------a w PS (do przewidzenia było), dziwne, że nic nie wspomniał jak sprzedaż PS pod rządami Rudzkiego miesiące w miesiąc spadała, od afery z trawą na Narodowym siedział cichutko jak i całe weszło, dopiero jak mu właściciel napisał wyjaśnienia to tweetował, rzecznik firmy co mu trawę w lesie

#weszlo #weszlofm #reprezentacja #mecz #pzpn #przegladsportowy
astri - oho już n--------a w PS (do przewidzenia było), dziwne, że nic nie wspomniał ...

źródło: comment_da8fiyOj9ku4m0iPZzLl4SYOAY6FLwk8.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@astri: Klub Przyjaciół Zbigniewa Bońka zmniejsza się. Nikt chyba już tam nie został z przydupasów prezesa. A nie jeszcze Wołosik podobno na klęcząco słucha wywodów Słońca Narodu.
  • Odpowiedz
Mirki,
wytłumaczcie mi jedną rzecz.
Jadę jutro na mecz #reprezentacja i jakoś miesiąc wcześniej kupowałem bilety - 5 miejscówek, zależało mi na jak najlepszym miejscu.
Na tamten moment najlepsze dostępne miejsca były w sektorze G4, w lepszych sektorach miały status zajęte.

Teraz z ciekawości sprawdziłem i widzę, że niemal 2/3 sektora G1 jest wolne.
zakir91 - Mirki, 
wytłumaczcie mi jedną rzecz.
Jadę jutro na mecz #reprezentacja i ...

źródło: comment_Lerf53fYHD5olIkxP9zhatwDAhgGd5RD.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiedzieć że podwroclawska scena kibicowska jest nudna to grzech...

Siedze na #mecz wrocławskiej A-klasy, gdzie Wratislavia Wrocław podejmuje na boisku przy ul. Gitarowej drużynę Piasta Nadolice.

Na boisku nic szczególnego się nie dzieje. Za to na trybunach ciekawie. Kibice Piasta prowadzą zorganizowany doping w około 7 osób z okresowymi przerwami na papierosa: "kończymy palić i lecimy z dopingiem dalej" ( ͡° ͜ʖ
CzysteWroclawskiePowietrze - Powiedzieć że podwroclawska scena kibicowska jest nudna ...

źródło: comment_OKuxZ9GPPmNUjGFvn92bGJCRClaf6lJ9.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

według regulaminu w miejsce zdegradowanego zespołu w jego miejsce wchodzi klub z 1 ligi. Jadczak strzela na oślep.


@Pete1: według regulaminu Raków nie powinien dostać licencji na Ekstraklasę już w tym sezonie, a jakoś dostał. Tak samo Wisła nie powinna dostać w zeszłym, a dostała.
  • Odpowiedz