@rooger: Zaproszenia na taką galę wysyła się listownie, wydrukowane na pięknym wizytówkowym papierze. Już widzę jak Zibi dzwoni do każdego i pyta: ,,No siema wpadniesz na galę hehe?" xD Więc wszelkie tłumaczenia, że dzwonił i nieodebrał są po prostu śmieszne.
  • Odpowiedz
  • 53
@rooger Przecież tu nie chodzi o to czy dzwonił osobiście, ale o to, że do zaproszenia ostatecznie nie doszło. Nie było wysłanego emaila ani listu, ani próby kontaktu przez inną osobę. Tu nie ma stron sporu, winny jest tylko Boniek.
  • Odpowiedz
Niestety. Twierdza Wrocław upadła, po wyjątkowo słabej grze Śląska. Legia wypunktowala braki wrocławskiej drużyny trzema bramkami.

Kibicowsko #mecz na fenomenalnym poziomie. Oprawy i całkiem sporo pirotechniki.

Przedostatni mecz w wyzwaniu #pzpn, czy zatem widzimy się za tydzień po raz ostatni na tagach? ¯_(ツ)_/¯

#pilkanozna #turystykastadionowa #groundhopping #wroclaw #ekstraklasa #slaskwroclaw #legiawarszawa #legia
CzysteWroclawskiePowietrze - Niestety. Twierdza Wrocław upadła, po wyjątkowo słabej g...

źródło: comment_F8Y7YRrHSrTwK84W8eFPqpF48RNbNCQZ.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlgorytmPrima nigdzie nigdy nie napisałem, że to drużyna bezkonkurencyjna w walce o mistrzostwo. Często to były jakieś żartobliwe komentarze, których świadkiem był m. in. @Portowiec. Każdy z nas ma swoje obiektywne zdanie. Ja uważam, że był słaby bo chociażby nie było rozegrania, a Despacito to wóz drewna, Ty zaś możesz uważać inaczej. Zamiast prowadzić wymiany postów tutaj to spotkajmy się za tydzień na meczu z Lechem i napijemy się
  • Odpowiedz
@AlgorytmPrima: to chyba widziałem inny mecz :) Niedokładność, obrońcy mijani jak tyczki, podania do kolegów z drużyny mających na plecach obrońców, koncertowe zepsucie akcji 3 na 1. Pierwszy celny strzał (nie licząc niestrzelonego karnego) chyba w 71. minucie. No rewelacja :D
  • Odpowiedz
I stało się... Wszystkie stadiony #ekstraklasa zaliczone! Do dzisiaj brakowało mi jedynie obiektu sportowego w #bialystok. W dzisiejszym #mecz Jagiellonia Białystok mierzyła swoje siły z KGHM Zagłębie Lubin.

Gospodarze zagrali żenująco beznadziejne zawody, zaś gościom dopisało szczęście. W wyniku czego wywieźli z Białegostoku cenne 3 pkt.

Do zakończenia wyzwania #pzpn brakuje jeszcze trochę, a czasu strasznie mało. Liczę jednak, że się uda, co
CzysteWroclawskiePowietrze - I stało się... Wszystkie stadiony #ekstraklasa zaliczone...

źródło: comment_D72CT4Sincb2OgfgLmNxwS0ZVzpIWwgC.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aut91: skład super, choć Piszczek trochę na wyrost. Nigdy nie przełożył genialnych lat z Borussi do Repry. Natomiast Lewy to najlepszy w historii i raczej tak pozostanie
  • Odpowiedz
CRACOVIA WYRÓŻNIONA ZŁOTĄ GWIAZDKĄ W PROGRAMIE CERTYFIKACJI SZKÓŁEK PZPN!

Zakończył się prowadzony przez Polski Związek Piłki Nożnej program certyfikacji szkółek piłkarskich na terenie kraju. Miło nam poinformować, że szkółka najstarszego Klubu sportowego w Polsce została uhonorowana najwyższym odznaczeniem!
Program Certyfikacji to innowacyjny projekt mający za zadanie podniesienie jakości szkolenia w szkółkach piłkarskich na terenie całej Polski, do którego zgłosiło się łącznie 1197 podmiotów. Wszystkie wymagania formalno-prawne spełniło 694 z nich, otrzymując certyfikaty na mocy
fullversion - CRACOVIA WYRÓŻNIONA ZŁOTĄ GWIAZDKĄ W PROGRAMIE CERTYFIKACJI SZKÓŁEK PZP...

źródło: comment_AUZqY4FT6Wb4P6dlPZiQVbUzc3YOjZNj.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach