Znacie jakieś fajne playlisty na spotify z #psytrance ? Chciałbym zobaczyc czy mi to siądzie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@Mega_Smieszek: z radia Apteka: https://open.spotify.com/playlist/13KEiLTY8rPrTHYwXJU7AK
I posłuchaj sobie na początek Vini Vinci oraz Astrix
I posłuchaj sobie na początek Vini Vinci oraz Astrix
@Mega_Smieszek:
https://open.spotify.com/playlist/37i9dQZF1DWXWbLEOaHnU3?si=JR6OfpMfQ8atl0CLz5wwAw
ta jest całkiem spoko na początek według mnie.
https://open.spotify.com/playlist/37i9dQZF1DWXWbLEOaHnU3?si=JR6OfpMfQ8atl0CLz5wwAw
ta jest całkiem spoko na początek według mnie.
Pewnie dla niektórych to będzie profanacja ale moim zdaniem to brzmi DOBRZE! Nawet dodaje trochę świeżości do tego oryginalnego numeru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#muzyka #psytrance #soad #systemofadown
#muzyka #psytrance #soad #systemofadown

- 0
Twój ulubiony lub jeden z ulubionych utworów muzyki elektronicznej to?
Możecie wstawiać linki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#muzyka #muzykaelektroniczna #edm #trance #psytrance #progressivepsytrance
Możecie wstawiać linki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#muzyka #muzykaelektroniczna #edm #trance #psytrance #progressivepsytrance
- 2
@Pavlo1983: bardzo przyjemny, kawałek podoba mi się

- 1
![xbonio - #psytrance
[2019 Forestdelic Records & Sangoma Records] Yudhisthira & Fu...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_NX39hGs5U3xMRwBCS8wV2jAVhNX0dFZR,w400.jpg)
orientuje się ktoś może, czy w tym roku będzie jakaś Sajko Wioska na Pol’and’rock?
#woodstock #polandrock #psytrance #techno
#woodstock #polandrock #psytrance #techno
- 3
@styropiann: @Lipwig:
https://www.facebook.com/events/886062698401387/
Na końcu Malinowskiego. Tutaj jest grupa tej wioski: https://www.facebook.com/groups/2466377286930053/
https://www.facebook.com/events/886062698401387/
Na końcu Malinowskiego. Tutaj jest grupa tej wioski: https://www.facebook.com/groups/2466377286930053/
- 0
@tler: ooo dziękuję!
- 2
- 0
- 1
Ewidentnie idzie w stronie psy trance i vini vici xD https://www.facebook.com/events/462037717955744/permalink/467786060714243/
#stachursky #doskozzza #muzykaelektroniczna #muzyka #psytrance
#stachursky #doskozzza #muzykaelektroniczna #muzyka #psytrance
@dasistfubar: ty jestes demonem? dzinem?
#anonimowemirkowyznania
Hej, jak wygląda scena psytrance w #warszawa? Często coś się dzieje, albo są jakies kluby? Lub może coś podobnego
#psytrance #muzyka
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku
Hej, jak wygląda scena psytrance w #warszawa? Często coś się dzieje, albo są jakies kluby? Lub może coś podobnego
#psytrance #muzyka
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@droid43210: ja lubiłem słuchać n-----------a przed snem i generalnie kiedy jestem w klubie to potrafię się przez to znużyć i być senny
- 2

- 3
![R.....m - #psytrance
Asia 2001 - Bais 51 [1991 albo 2001]](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_FS7KMRMvtRJZSbCGYdIzmjkxVve9iMJn,w400.jpg)




















jaki to ma świetny teledysk.