Dziś Sony PlayStation (PSX) kończy 20 lat, a ja kończę 32 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Premiera PSX 03.12.1994.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JamrajPasiasty: na 99% uszkodzona karta. Pad i karta używają tych samych linii do komunikacji, więc gdy karta jest niesprawna to blokuje komunikację pada z konsolą. Nie tylko slot na kartę i na pada są połączone razem - Sloty gracza 1 i gracza 2 też są złączone.

Spróbuj uruchomić konsolę bez płyty, wejdź w menadżer zapisów i podepnij kartę, bez pada. Zobacz czy wykryje jakieś zapisy.
  • Odpowiedz
@JamrajPasiasty: Jasne, że tak. Trójka najlepsza, choć dwójka też była niczego sobie. No i w sumie jedynka też... EHH tego nie da się podzielić, każda część miała swój klimat :D

P.S: Nick też widzę, że z tego zaczerpnięty ;)
  • Odpowiedz
Tym razem coś o akcesoriach do PSXa, których wyszło multum i ciężko je wszystkie zliczyć. Oczywiście większość z nich pojawiła się tylko i wyłącznie w Japonii i dobrze, że chociaż te najważniejsze trafiły również do Europy.

Przegląd licencjonowanych akcesoriów do PSX z Japonii #strefapsx #psx #playstation #spam
Tortex - Tym razem coś o akcesoriach do PSXa, których wyszło multum i ciężko je wszys...

źródło: comment_T4WYFKyro78RT0G2VXSRX7YGXo9dVy0w.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach