via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Co codziennie siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać powrut. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tego wyścigu o fotel u sympatycznego Franka Łyliamsa? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów. Że Robert jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym wpisom #kubica #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziękuje Panie Sirotkin, że Pana umiejętności i wyniki które Pan zaprezentował pozwoliły na zatrudnienie od nowego sezonu WIELKIEGO POLAKA RODAKA ROBERTA KUBICE

Mam nadzieję, że dane które Pan zbierał przez cały tegoroczny sezon pomogą całemu zespołowi w osiągnięciu lepszych rezultatów w 2019 roku.

#f1 #kubica #heheszki #sirotkin #williams #powrutcontent
jmuhha - Dziękuje Panie Sirotkin, że Pana umiejętności i wyniki które Pan zaprezentow...

źródło: comment_qNw7bQcO8rqAZfgmYKSCHSpZwxkiKiAw.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Historia Kubicy to gotowy materiał na film.

Pochodzisz z biednego kraju, rodzice oddają ostatnie grosze na to, byś mógł się rozwijać. Przez pracę i talent trafiasz w końcu do F1, zdobywasz pierwsze punkty, przydarza ci się wypadek, gdzie w pierwszej chwili wszyscy myślą, że zginąłeś, by za rok wrócić w to miejsce i wygrać GP.

Masz sławę, miliony i jeździsz w rajdach dla zabawy. Bum. Wypadek, koniec dotychczasowego świata, walka o rękę, rehabilitacja,
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maciek5000: Jeszcze druga część filmu, w której bohater pokazuje w swoim pierwszym sezonie po powrocie wielkie możliwości, ale ma za słaby samochód. W następnym sezonie sensacyjnie dostaje angaż w czołowej ekipie i zdobywa mistrzostwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz