Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 13

JohnMatrix
via Wykop Mobilny (Android)- 1
@saper_vodiczka: Onet d-----l teraz 100 milionów xD
- 48
PANOWIE TERAZ ALBO NIGDY...PO SUPERLICENCJE I TEMPO !!!
#kubica #f1 #powrutcontent #wruci #jutro #najlepszytagnawykopie
#kubica #f1 #powrutcontent #wruci #jutro #najlepszytagnawykopie
źródło: comment_MpiCBvUbGFGdvRvb5VOci2W1mYdjRQss.jpg
Pobierz- 13
Wszyscy się podniecają mitycznym "JUTRO", i jak "JUTRO" nadejdzie, to znaczy że Cugowski miał rację, a Wykop #f1 bedzie musiał go przepraszać i chwalić pod niebiosa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#panszafa #bojowkacugowskiego #powrutcontent #kubica #wruci #jutro
#panszafa #bojowkacugowskiego #powrutcontent #kubica #wruci #jutro
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 3
@petrolhead12 nie Cugowski miał rację, tylko jego KOLEGA PO PIORZE, z zagranicy, bo Cezary wielokrotnie podkreślał, że to nie jego info tylko kolegi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 42
Co codziennie siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać powrut. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tego wyścigu o fotel u sympatycznego Franka Łyliamsa? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów. Że Robert jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym wpisom #kubica #
- 3
#kubica #powrutcontent #f1
Macie jakieś graficzki support kubica, albo inne kubica fan? Zrobiłbym sobie naklejkę xD
Macie jakieś graficzki support kubica, albo inne kubica fan? Zrobiłbym sobie naklejkę xD
- 101
Dziękuje Panie Sirotkin, że Pana umiejętności i wyniki które Pan zaprezentował pozwoliły na zatrudnienie od nowego sezonu WIELKIEGO POLAKA RODAKA ROBERTA KUBICE
Mam nadzieję, że dane które Pan zbierał przez cały tegoroczny sezon pomogą całemu zespołowi w osiągnięciu lepszych rezultatów w 2019 roku.
#f1 #kubica #heheszki #sirotkin #williams #powrutcontent
Mam nadzieję, że dane które Pan zbierał przez cały tegoroczny sezon pomogą całemu zespołowi w osiągnięciu lepszych rezultatów w 2019 roku.
#f1 #kubica #heheszki #sirotkin #williams #powrutcontent
źródło: comment_qNw7bQcO8rqAZfgmYKSCHSpZwxkiKiAw.jpg
Pobierz- 20
Robert wrócił. Jeszcze tylko jakby zapodali intro z lat 2008-2010 z Polsatu przed każdym wyścigiem to bym tak nostalgnął...
#f1 #kubica #wruci #powrutcontent
#f1 #kubica #wruci #powrutcontent

- 19
Wykop przypiął na głównej znalezisko o powrocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wykop #wruci #powrutcontent #kubica #znalezisko
#wykop #wruci #powrutcontent #kubica #znalezisko
źródło: comment_u3BNZMKiu4iUSToy4x4azXHUifAMUAGa.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 8
Przecież ten balon jest już tak napompowany ze jeśli nie daj Boże ogłoszą kogoś innego jako kierowcę w williamsie to równie dobrze Cler może już usuwać fanpage na Facebooku i konto na Twitterze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kubica #powrutcontent #f1
#kubica #powrutcontent #f1
źródło: comment_hopvbqnZ7eZIJR1LiTfAbjtzKb7WRxEY.jpg
Pobierz- 76
- 3
@SavageMountain: poczekaj na koszulki "orlen wiliams racing"
@SavageMountain: te sa jeszcze z martini
- 765
Historia Kubicy to gotowy materiał na film.
Pochodzisz z biednego kraju, rodzice oddają ostatnie grosze na to, byś mógł się rozwijać. Przez pracę i talent trafiasz w końcu do F1, zdobywasz pierwsze punkty, przydarza ci się wypadek, gdzie w pierwszej chwili wszyscy myślą, że zginąłeś, by za rok wrócić w to miejsce i wygrać GP.
Masz sławę, miliony i jeździsz w rajdach dla zabawy. Bum. Wypadek, koniec dotychczasowego świata, walka o rękę, rehabilitacja,
Pochodzisz z biednego kraju, rodzice oddają ostatnie grosze na to, byś mógł się rozwijać. Przez pracę i talent trafiasz w końcu do F1, zdobywasz pierwsze punkty, przydarza ci się wypadek, gdzie w pierwszej chwili wszyscy myślą, że zginąłeś, by za rok wrócić w to miejsce i wygrać GP.
Masz sławę, miliony i jeździsz w rajdach dla zabawy. Bum. Wypadek, koniec dotychczasowego świata, walka o rękę, rehabilitacja,
- 277
@Maciek5000: Jeszcze druga część filmu, w której bohater pokazuje w swoim pierwszym sezonie po powrocie wielkie możliwości, ale ma za słaby samochód. W następnym sezonie sensacyjnie dostaje angaż w czołowej ekipie i zdobywa mistrzostwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 286
Byłem zatankować samochód żonki na orlenie, a teraz jade swoim z baniakami, a co tam niech mają za ten sposoring :D
Dzisiaj zamiast obiadu hot-dogi z orlenu.
DZIĘKUJE PANIE ORLEN
Pamiętajcie gaz i paliwko do pełna dzisiaj :D
Dzisiaj zamiast obiadu hot-dogi z orlenu.
DZIĘKUJE PANIE ORLEN
Pamiętajcie gaz i paliwko do pełna dzisiaj :D
źródło: comment_dSnWaDYAerILeD2ePs3w5OTANZTg10xZ.jpg
Pobierz- 51
Teraz jeśli faktycznie Kubica wróci, to trzeba przywrócić Borowczyka - wtedy w pełni będziemy mogli rozkoszować się Formułą 1 - może #wykopefekt?
#wruci #powrutcontent #f1
#kubica
#wruci #powrutcontent #f1
#kubica

























