Wygląda na to że się dziś lekko najebię. Wypadałoby jutro, ale jutro nie mogę bo mam nockę. Współpasażerowie pociągu dziękuję wam za tę długą i trudną podróż, czasami nawet poza torami...Jestem szczęśliwy i życzę wam wszystkiego najlepszego! Do zobaczenia Mirkowie!
WRUCI!!!
JUTRO TODAY
#powrutcontent
#f1
#kubica
#wruci
Kjerownik - Wygląda na to że się dziś lekko najebię. Wypadałoby jutro, ale jutro nie ...

źródło: comment_PGGPrC2dWFO0wr1g7gteEtkbWfvNIeKJ.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanWojciech: Rzuciłem okiem w Google. Newsy z lipca mówiły że Orlen chce przejmować stacje paliw w Czechach i na Słowacji. Jakaś analiza z marca tego roku sugeruje że Orlen będzie chciał albo powinien dążyć do przejęcia węgierskiego MOL-a i austriackiego OMV. W połowie roku do Brukseli trafiły papiery ws. połączenia z Lotosem. I pewnie taki jest zamysł. Stworzyć europejskiego giganta, co musiało spodobać się obecnej władzy, i promować go w
  • Odpowiedz
@Gieekaa: Orlen JUŻ jest europejskim gigantem. O planach połączenia z MOLem mówi się od dawna.

Przypomnę - Orlen jest obecny w kilku krajach europy i ma przychody na poziomie 95 miliardów pln rocznie.
  • Odpowiedz
  • 3
La Gazetta dello Sport pisze o Panu Kierowcy, a jest to najpoważniejsza gazeta sportowa i portal we Włoszech, gdzie F1 jest przecież niemal sportem narodowym. #wucil!

https://www.gazzetta.it/Auto/20-11-2018/kubica-titolare-tutto-pronto-la-firma-williams-310596942036.shtml

#kubica #oswiadczenie #sport #f1 #powrutcontent
pogop - La Gazetta dello Sport pisze o Panu Kierowcy, a jest to najpoważniejsza gazet...

źródło: comment_gCYFE5E0vWqVZOwmStlLevjK2vnGZpgv.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach