#f1 #powrutcontent #kubica
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 24
Jutro jest jutro, więc patrząc na to logicznie dzisiaj w nocy ostatni raz przejdziemy przez męki przewijających się flashbacków z Ronde di Andora
#f1 #powrutcontent #kubica
#f1 #powrutcontent #kubica
- 26
W księgarniach jest już książka o okresie od wypadku Kubicy do powrotu w stajni Williamsa. Tylko okładka trochę dziwna, może to nowa identyfikacja wizualna teamu na 2019.
#powrutcontent #kubica #heheszki #f1 #ksiazki #historia #literatura
#powrutcontent #kubica #heheszki #f1 #ksiazki #historia #literatura
źródło: comment_4KZjNplrir5CB2YmlCZffktXSrDhxnyy.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 339
- 39
@rpablo:

Komentarz usunięty przez moderatora
@california23: w końcu zacznę normalne życie xD
- 1
@chianski to zupełnie jak Robert
źródło: comment_EGuUuHOHeRlw6CqeYjWiWL2vXEjqgCuu.gif
Pobierz- 25
@weglowy: ja słyszałem ze na stacje końcową wjeżdzamy jutro o 9, póki co pędzimy z maksymalną prędkością
konto usunięte via Android
- 3
Maybe one day I will have the chance to drive F1 again(https://youtu.be/yfhfszO5kxA)
#f1 #kubica #powrutcontent
#f1 #kubica #powrutcontent
- 11

konto usunięte via iOS
- 80
Jeszcze nie ma oficjalki ale po tym filmiku wiem, że udało się na 110%. Chciałbym wam podziękować, za atmosferę na tagu, za memy, za informacje, za wspólne wsparcie w ciężkich chwilach (jak Robert dostał tylko 3 fotel itd.). Zamiast uczyć się teraz prawa rzymskiego na #studbaza napisze kim jest dla mnie Robert.
Kocham motoryzacje od kiedy tylko pamietam. Moje najwcześniejsze wspomnienia są z nimi związane. Polak w takim sporcie to
Kocham motoryzacje od kiedy tylko pamietam. Moje najwcześniejsze wspomnienia są z nimi związane. Polak w takim sporcie to
źródło: comment_vgABrN7TQugsLOuL9pHicMHyIQJNxmB6.jpg
Pobierz- 6
@chianski: pic related
źródło: comment_lKf2VREN0lKDfjIPraRlhULDPeSddQqI.jpg
Pobierz- 3
Cholera, teraz przeczytałem to co napisałem i wygląda to strasznie. Ale musicie mi wybaczyć, jestem pod wpływam ogromnych emocji ;)
- 1
Z tego miejsca chciałbym przeprosić CG. Wielokrotnie wyszydzałem jego dziennikarskie rzemiosło i czyniłem uwagi co do jego zdrowia psychicznego. Więc tak: jakim dzbanem był, takim dalej będzie, ale miał skubany rację!
Cieszę się też, że nie miałem racji pisząc często, że "niewruci". Udało się WRUCI KRUCI!
#f1 #kubica #powrutcontent
Cieszę się też, że nie miałem racji pisząc często, że "niewruci". Udało się WRUCI KRUCI!
#f1 #kubica #powrutcontent
- 1
@AmolfKikler: ¯\_(ツ)_/¯

- 1
@RoshoffaLandrynka: Ładny update. :)
1879
WRUCI - film o Robercie z F1.com

Ukryty w czeluściach strony filmik o powrocie Roberta został znaleziony przez internautów chyba o dzień za szybko - całość
z- 155
- #
- #
- #
- #
- #
@RoshoffaLandrynka: FUCK YEAH
źródło: comment_Ap405sHi6YMHNnHXjuwwym2LOWwOAz2e.jpg
Pobierz- 1
@Mickeyickey: @niepanimaju: TAK
Poniżej info jak znaleźć:
https://www.wykop.pl/wpis/36867653/f1-kubica-https-www-formula1-com-en-odpalacie-film/
Jednak ja odpaliłem filmik o Alonso, i po zakończeniu pierwszy filmik który był polecany to ten o Kubicy, więc klikam i jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poniżej info jak znaleźć:
https://www.wykop.pl/wpis/36867653/f1-kubica-https-www-formula1-com-en-odpalacie-film/
Jednak ja odpaliłem filmik o Alonso, i po zakończeniu pierwszy filmik który był polecany to ten o Kubicy, więc klikam i jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 12
Wszyscy o tym Martini i hot dogu z orlena z okazji powrotu, a może lodzika? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #powrutcontent #kubica
#f1 #powrutcontent #kubica

- 36
- 2
Czy zatem niedziela 14:00 otwarty polsat jak za dawnych czasów #kubica #powrutcontent
- 5
Swój chłop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 228
konto usunięte via Android
- 36
@lekkonieobecny tylko szybkie sądy! Szybkie jak Robert!

























Gdyby tak w 2011 roku Kubica jeździł w Lotusie, kto wie, może w dwóch pierwszych wyścigach byłoby P2 i P1. Potem kilka podiów i niesamowite wyniki.
W 2012 roku wygrana w pierwszym wyścigu, a potem walka do samego końca o tytuł z Vettelem, Alonso i Kubicą. Ponieważ