Wiecie fani #f1 ile straciliśmy? Straciliśmy tyle pięknych walk między #kubica, a jego rywalami z dzieciństwa, Rosbergiem i Hamiltonem, Vettelem i resztą.

Gdyby tak w 2011 roku Kubica jeździł w Lotusie, kto wie, może w dwóch pierwszych wyścigach byłoby P2 i P1. Potem kilka podiów i niesamowite wyniki.

W 2012 roku wygrana w pierwszym wyścigu, a potem walka do samego końca o tytuł z Vettelem, Alonso i Kubicą. Ponieważ
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeszcze nie ma oficjalki ale po tym filmiku wiem, że udało się na 110%. Chciałbym wam podziękować, za atmosferę na tagu, za memy, za informacje, za wspólne wsparcie w ciężkich chwilach (jak Robert dostał tylko 3 fotel itd.). Zamiast uczyć się teraz prawa rzymskiego na #studbaza napisze kim jest dla mnie Robert.

Kocham motoryzacje od kiedy tylko pamietam. Moje najwcześniejsze wspomnienia są z nimi związane. Polak w takim sporcie to
c.....i - Jeszcze nie ma oficjalki ale po tym filmiku wiem, że udało się na 110%. Chc...

źródło: comment_vgABrN7TQugsLOuL9pHicMHyIQJNxmB6.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
Z tego miejsca chciałbym przeprosić CG. Wielokrotnie wyszydzałem jego dziennikarskie rzemiosło i czyniłem uwagi co do jego zdrowia psychicznego. Więc tak: jakim dzbanem był, takim dalej będzie, ale miał skubany rację!
Cieszę się też, że nie miałem racji pisząc często, że "niewruci". Udało się WRUCI KRUCI!
#f1 #kubica #powrutcontent
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach