Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@JanuszMirekAndrzej: mine ma jakby serio wnosił do ringu 2kg więcej. Jeżeli wyjdzie z takim nastawieniem na popka to nie wróże mu oddychania prostym nosem. Btw. Masz całą walke z mieloną podesłac?
- 0
@piekny_kielbasiarz: Błoński wyższy cięższy dłużej ćwiczy , Andrzejewska podobno ma jakąś sportową karierę , pączek ? Niższy starszy prawdopodobnie rudy trenuje od dawna.
@ScarySlender: co jest mistrzowskiego w dresie kucającym w wózku sklepowym?
- 3
@TatoAktywny
@vieniasn mi sie podoba, wiadomo że są lepsze rzeczy nawet w pl, ale jak to dla was jest niesluchalne to jesteście dziadami zacofanymi albo nie siedzicie w newschoolu bo brzmieniowo są takie kawałki że r---------a
@vieniasn mi sie podoba, wiadomo że są lepsze rzeczy nawet w pl, ale jak to dla was jest niesluchalne to jesteście dziadami zacofanymi albo nie siedzicie w newschoolu bo brzmieniowo są takie kawałki że r---------a

- 15
- 12
- 2
@trogatelnaya_raduga: red czyli w wolnym tlumaczeniu burak.
- 1
@Dibhala: jakis podcast ma, a poza tym to chyba ogarnia zawodnikow MMA z Chorwacji z racji pochodzenia
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Kogo byście widzieli w następnych młodych wilkach?
#polskirap
#polskirap
@Mekeme cheatza i mojego starego pijanego
1
Czy nagranie teledysku smartfonem jest możliwe? | Magazyn HIRO

Czy nagranie teledysku smartfonem jest możliwe? Nowy kawałek Gverilli i Tego Typa Mesa nagrany smartfonem OPPO z serii Reno4 Pro 5G. Czy tak wygląda przyszłość tworzenia profesjonalnych wideo?
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Siema, ostatnio znalazlem na yt piosenki zespolu "ciemna strona miasta". Wiem, ze nagrywali w 1995.1996. Ich najbardziej popularny kawalek to "100% dziewczyna" . Kojarze to z dziecinstwa. Ciekawi mnie co to za zespol? Na yt przeczytalem w komentarzu ze juz dwoch chlopakow nie zyje...
Ktos moze kojarzy ich ? Na necie za bardzo nie mozna nic na temat tego zespolu znalesc..
#polskirap #hiphop #muzyka #lata90
Ktos moze kojarzy ich ? Na necie za bardzo nie mozna nic na temat tego zespolu znalesc..
#polskirap #hiphop #muzyka #lata90
@MrMarcin93: blokada rodzicielska
już wrócił

- 2
- 1
Przemo to totalny kozak. Skąd tyle hejtu na niego ostatnio? W sumie nie ważne, ja cenie raperów za to jak rapują, a nie co robia poza studiem.
#polskirap #rap #freestyle #przemekferguson
#polskirap #rap #freestyle #przemekferguson

- 1
@ScarySlender: moze i dobry, ale monotematyczny. Poza tym ma meczaca barwe glosu i flow. Nie wyobrazam sobie go w dluzszych formach, ep lub lp.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@szympans223: pewnie jakaś kamera która używa filmu super 8mm bo to dosyć popularny format uzywany w teledyskach które mają wyglądać na vintage























![harnas_sv - **Koldi x Zui - Love Narcos [#koldiwsb #1]**
#rap #polskirap #alco...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1613326261eMdI1ki3Y6sv8HTtox6rko,w400.jpg)



![harnas_sv - Kuban x Essex - Mała Mi [#Toadstools]
miłego dnia ʕ•ᴥ•ʔ
#rap #pol...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1613292787CnZZ5uPARyyHIB4qhIwygA,w400.jpg)
AJ JAJAJAJAJA
ZNÓW JADĘ NA MIASTO PO SZMAL
MÓJ NÓŻ JEST WE KRWI
AJ JAJAJAJAJA
NIKT NIE MA TAKIEJ KOSY JAK JA