MÓJ NÓŻ JEST WE KRWI
AJ JAJAJAJAJA
ZNÓW JADĘ NA MIASTO PO SZMAL
MÓJ NÓŻ JEST WE KRWI
AJ JAJAJAJAJA
NIKT NIE MA TAKIEJ KOSY JAK JA
chalwaklb - MÓJ NÓŻ JEST WE KRWI
AJ JAJAJAJAJA
ZNÓW JADĘ NA MIASTO PO SZMAL
MÓJ NÓ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, ostatnio znalazlem na yt piosenki zespolu "ciemna strona miasta". Wiem, ze nagrywali w 1995.1996. Ich najbardziej popularny kawalek to "100% dziewczyna" . Kojarze to z dziecinstwa. Ciekawi mnie co to za zespol? Na yt przeczytalem w komentarzu ze juz dwoch chlopakow nie zyje...
Ktos moze kojarzy ich ? Na necie za bardzo nie mozna nic na temat tego zespolu znalesc..
#polskirap #hiphop #muzyka #lata90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie czuję nic już, tylko zepsuta przeszłość
Teraz się błąkam jak dorosłe dziecko
Przez to zatruty każdy mój sensor
Ostatni taniec, to mój taniec ze śmiercią

#rap #polskirap #muzyka
Hissis - Nie czuję nic już, tylko zepsuta przeszłość
Teraz się błąkam jak dorosłe dz...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach