Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Co lepsze?
- Spodenki do ćpania 58.1% (36)
- Buty do wódy 41.9% (26)
Po grubo ponad stu odsłuchach wrzucam jeszcze raz, bo to zbyt dobre jak na singiel od Jacka ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Krążek zapowiada się ciekawie!
Krążek zapowiada się ciekawie!

- 0
@Farezowsky: chyba Tau ale nie wiem
- 11
OIO - Moonwalk
4/3
4/3
Supergrupa OIO debiutuje singlem “Moonwalk”!
Otsochodzi, Young Igi i OKI stworzyli kolektyw OIO, który podczas wielu wspólnych sesji nagraniowych zarejestrował pełnowymiarowy studyjny materiał.
Album zostanie wydany nakładem labelu 2020, więcej szczegółów już niebawem.

@Farezowsky: no i zajebiście
@Farezowsky: w-----ć okiego i będzie spoko

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Doktor_Rododendron: na tę chwilę:
mają jeszcze ogłaszać
PRO8L3M - PALUCH - GUZIOR - SŁOŃ - SZPAKU - SARIUS - MALIK MONTANA - KUKON - WHITE 2115 - DWA SŁAWY - GEDZ - JAN RAPOWANIE - OKI
mają jeszcze ogłaszać
- 0
@ffrugopl: wiem wiem, napisałem w poście k. wolsztyna w sensie koło wolsztyna :) pierwsza edycja była w samym wolsztynie jeśli dobrze pamiętam, kolejne w karpicku?
TYMEK - ANIOŁY I DEMONY FIT. BIG SCYTHE, DEYS
Kolejne kilka rapowych numerów zbliża się do 100 milionów wyświetleń na youtube, 2 należące do Tymka (Anioły i Demony, Rainman), dwa do Palucha (Bez Strachu, Szaman) i jeden do Bedoesa/PlanBe - Eldorado.
Następne w kolejce Taconafide, kolejny Tymek... i tak to się kręci w tym rapie. No i Tymek na spotify w sumie niedługo przegoni Margaret i Język Ciała będzie najpopularniejszym numerem wśród
Kolejne kilka rapowych numerów zbliża się do 100 milionów wyświetleń na youtube, 2 należące do Tymka (Anioły i Demony, Rainman), dwa do Palucha (Bez Strachu, Szaman) i jeden do Bedoesa/PlanBe - Eldorado.
Następne w kolejce Taconafide, kolejny Tymek... i tak to się kręci w tym rapie. No i Tymek na spotify w sumie niedługo przegoni Margaret i Język Ciała będzie najpopularniejszym numerem wśród

- 7
@mlodyfubu: cholera, 25lvl zaraz mi wbija a sobie właśnie young multiego słucham, coś poszło nie tak ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mlodyfubu: ja jebe to nieźle tych 13 latków musimy mieć w kraju, że tyle wyświetleń nabili, popatrz pan a mówią, że mamy niż demograficzny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą u moich znajomych na imprezach Rainman leciał przez jakiś czas co chwilę, no cóż widocznie ludzie po studiach w tym kraju to zbuntowane 13 latki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Farezowsky: pozamiatane
- 1
@Farezowsky: oh wow
- 1
@decadent: tak w ogóle znalazłem to na IG gicik_amane aka foster z Hewry
Nowy Karty
#polskirap
#polskirap

@Mikstolar: ja p------e jakie smuty XD
Otsochodzi - Nie, nie
no to teraz wystarczy czekać na premierę Oki x Otso x Igi, coś czuję, że będzie to dobra płyta
#polskirap #rap #otsochodzi
no to teraz wystarczy czekać na premierę Oki x Otso x Igi, coś czuję, że będzie to dobra płyta
#polskirap #rap #otsochodzi


- 0
@WeezyBaby: mówie jak jest taki sentino czy malik montana to poziomowy festyn nie wspominając o tych wackach co nawet nie melorecytują tylko śpiewają i sa uznawani za MCs
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
- 4
@WladcaSlimakow: przecież tekst jest sensowny, bez groteski i innych ckliwości
@masiej: najlepsza plyta tego roku co wychodziło, bardzo dobry materiał






















#muzyka #rap #polskirap #klasyka