Po grubo ponad stu odsłuchach wrzucam jeszcze raz, bo to zbyt dobre jak na singiel od Jacka ()
Krążek zapowiada się ciekawie!

blamedrop - Po grubo ponad stu odsłuchach wrzucam jeszcze raz, bo to zbyt dobre jak n...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OIO - Moonwalk
4/3

Supergrupa OIO debiutuje singlem “Moonwalk”!

Otsochodzi, Young Igi i OKI stworzyli kolektyw OIO, który podczas wielu wspólnych sesji nagraniowych zarejestrował pełnowymiarowy studyjny materiał.

Album zostanie wydany nakładem labelu 2020, więcej szczegółów już niebawem.
Farezowsky - OIO - Moonwalk
4/3

 Supergrupa OIO debiutuje singlem “Moonwalk”!
 Ots...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TYMEK - ANIOŁY I DEMONY FIT. BIG SCYTHE, DEYS

Kolejne kilka rapowych numerów zbliża się do 100 milionów wyświetleń na youtube, 2 należące do Tymka (Anioły i Demony, Rainman), dwa do Palucha (Bez Strachu, Szaman) i jeden do Bedoesa/PlanBe - Eldorado.
Następne w kolejce Taconafide, kolejny Tymek... i tak to się kręci w tym rapie. No i Tymek na spotify w sumie niedługo przegoni Margaret i Język Ciała będzie najpopularniejszym numerem wśród
harnas_sv - TYMEK - ANIOŁY I DEMONY FIT. BIG SCYTHE, DEYS

Kolejne kilka rapowych n...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mlodyfubu: ja jebe to nieźle tych 13 latków musimy mieć w kraju, że tyle wyświetleń nabili, popatrz pan a mówią, że mamy niż demograficzny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą u moich znajomych na imprezach Rainman leciał przez jakiś czas co chwilę, no cóż widocznie ludzie po studiach w tym kraju to zbuntowane 13 latki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WeezyBaby: mówie jak jest taki sentino czy malik montana to poziomowy festyn nie wspominając o tych wackach co nawet nie melorecytują tylko śpiewają i sa uznawani za MCs
  • Odpowiedz